Факультет


Структура


Наукова робота


Навчальна робота


Виховна робота

Практики та експедиції


Студентам
Абітурієнтам
Випускники

Форум

Файли


Події

Фото тижня

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка>>

Географічний факультет

 


головна  кафедра географії України і туризму


Царик Петро Любомирович

Царик Петро Любомирович

кандидат географічних наук, доцент кафедри географії України і туризму

Царик Петро Любомирович Народився 12 жовтня 1980 року в м. Москва. З 1987 по 1997 навчався в Тернопільській загальноосвітній школі №7. З 1997 по 2002 роки - студент географічного факультету Тернопільського державного педагогічного університету який закінчив з відзнакою. З 2002 по 2004 – старший лаборант кафедри геоекології та методики викладання екологічних дисциплін ТДПУ. У 2003-2004 році навчався в магістратурі з екології та охорони навколишнього природного середовища яку закінчив з відзнакою. З вересня 2004 року – асистент кафедри географії України, краєзнавства і туризму. У 2005 році захистив кандидатську дисертацію.
15 червня 2005 року на Вченій раді Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича захистив кандидатську дисертацію на тему „Регіональна екологічна мережа: географічні аспекти формування і розвитку (на матеріалах Тернопільської області).”
Керівник навчальних практик: „Туристичні ресурси своєї місцевості” та Комплексної маршрутної практики з фізичної та економічної і соціальної географії.

Наукові інтереси: охоплюють географічні проблеми формування регіональних екомережі, а також теоретичні та прикладні аспекти розвитку туристсько-рекреаційної діяльності.

Навчальні курси: "Організація рекреаційних послуг", "Організація туризму", "Сільський та зелений туризм", "Заповідна справа", "Основи екології", "Географія природних ресурсів та природно-ресурсного потенціалу України".

Контакти: Україна, 46027, м.Тернопіль, вул. М.Кривоноса, 2, Тернопільський національний педагогічний університет імені В.Гнатюка, географічний факультет, тел. 8 (0352) 43-61-54, електронна пошта: Pitertsaryk@rambler.ru

Новини