Факультет


Структура


Наукова робота


Навчальна робота


Виховна робота

Практики та експедиції


Студентам
Абітурієнтам
Випускники

Форум

Файли


Події

Фото тижня

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка>>

Географічний факультет

 


головна кафедра географії України і туризму

Задворний Сергій Ігорович

Задворний Сергій Ігорович

аспірант кафедри географії України і туризму


Народився 16.01.1990 р. в с. Купіль Волочиського району Хмельницької області. У 2007 р. закінчив Купільську ЗОШ І-ІІІ ст. і вступив до Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка на географічний факультет, який закінчив у 2012 р., отримавши диплом магістра із присвоєнням кваліфікації географа, викладача географії.

Працював методистом з питань туризму та пам’яткоохоронної роботи у Волочиському районному будинку культури «Гармонія», а також вчителем географії у Копачівській ЗОШ І-ІІІ ст.

З 01.11.2012 р. навчається в аспірантурі Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка при кафедрі географії України і туризму за спеціальністю 11.00.02 – економічна та соціальна географія (науковий керівник проф. Заставецька О.В.). У 2012 р. – переможець Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт (диплом ІІІ ступеня, м. Чернівці).

Тематика наукових досліджень: геопросторова організація культурно-мистецької сфери регіону, електоральна географія. Автор чотирьох наукових публікацій.

Контакти: Україна, 46027, м.Тернопіль, вул. М.Кривоноса, 2, Тернопільський національний педагогічний університет імені В.Гнатюка, географічний факультет, тел. 8 (0352) 43-61-54, електронна пошта: geo-tnpu@ukr.net

Новини