Факультет


Структура


Наукова робота


Навчальна робота


Виховна робота

Практики та експедиції


Студентам
Абітурієнтам
Випускники

Форум

Файли


Події

Фото тижня

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка>>

Географічний факультет

 


головна кафедра географії України і туризму

Рудакевич  Іван Романович

Рудакевич Іван Романович

кандидат географічних наук, викладач кафедри географії України і туризму


Народився 31 травня 1984 року в селі Забойки Тернопільського району Тернопільської області. У 2001 р. зарахований студентом географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка, після закінчення якого з відзнакою у 2006 р. отримав освітньо-кваліфікаційний рівень «Магістр географії» за спеціальністю «Економічна і соціальна географія».

У листопаді 2006 р. вступив до аспірантури з відривом від виробництва географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка за спеціальністю «Економічна і соціальна географія», яку закінчив у 2009 року. У 2010 році на спеціалізованій вченій раді Д 35.051.08 у Львівському національному університеті імені Івана Франка захистив кандидатську дисертацію на тему: «Суспільно-географічні проблеми розвитку транспортної інфраструктури великого міста (на матеріалах обласних центрів Західного реґіону України)».

У 2010-2011 рр. працював на посаді доцента кафедри туризму Галицького інституту імені В. Чорновола (м. Тернопіль).

З вересня 2010 р. працює на посаді викладача кафедри географії України і туризму Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка.

Опублікував 35 наукових праць і навчальних посібників, автор карт до «Комплексного атласу Львова». Член Наукового товариства ім. Шевченка, громадської ради з питань екології і ЖКГ Тернопільської міської ради.

Наукові інтереси: географія транспорту та комунікацій, геоурбаністика, картографічне моделювання, дослідження розвитку туристичної інфраструктури, перспективних видів і напрямків туризму.

Навчальні курси: «Фізична географія України», «Основи географічного моделювання», «Географічне прогнозування», «Ринок туристичних послуг», «Інформаційний менеджмент», «Міжнародні інформаційні системи в туризмі», «Медична географія з основами курортології».

Контакти: Україна, 46027, м.Тернопіль, вул. М.Кривоноса, 2, Тернопільський національний педагогічний університет імені В.Гнатюка, географічний факультет, тел. 8 (0352) 43-61-54, електронна пошта: geo-tnpu@ukr.net

Новини