Факультет


Структура


Наукова робота


Навчальна робота


Виховна робота

Практики та експедиції


Студентам
Абітурієнтам
Випускники

Форум

Файли


Події

Фото тижня

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка>>

Географічний факультет

 


головна кафедра географії України і туризму

Пушкар Богдан Тарасович

Пушкар Богдан Тарасович

кандидат географічних наук, асистент кафедри географії України і туризму


Народився 30.01.1970 р. в с. Головчинці Заліщицького району, Тернопільської області. В 1987 р. закінчив Товстенську середню школу і в цьому ж році вступив на перший курс Тернопільського державного педагогічного інституту, який закінчив в 1993 році. З 1993 по 1996 рік працював вчителем у школі, з 1996 по 1998 рік – комерційним директором в приватному підприємстві, з 1999 р. – директор приватного підприємства.

У 2002 р. по президентській програмі перепідготовки керівних кадрів для малого та середнього бізнесу закінчив Тернопільську академію народного господарства, за спеціальністю «менеджер-економіст», а в 2004 р. закінчив магістратуру в цьому ж вузі по спеціальності «управління персоналом і економіка праці». З 2004-2005рр. викладач кафедри «Управління трудовими ресурсами і розміщення продуктивних сил» Тернопільської академії народного господарства. Із 2005 по 2009рр. – асистент кафедри географії України, краєзнавства і туризму Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка

У 2009 – 2010 рр. працював на посаді головного державного інспектора Державного департаменту інтелектуальної власності Міністерства освіти і науки України (державний службовець 11 рангу). У цей ж період асистент кафедри географії України і туризму, за сумісництвом. Із 19.08.2010 р. по сьогоднішній час асистент кафедри географії України і туризму Тернопільського національного педагогічного університету. Захистив кандидатську дисертацію по темі «Територіальна організація рекреаційного господарства регіону (на матеріалах Тернопільської області)», за спеціальністю 11.00.02 – економічна і соціальна географія (у Львівському національному університеті імені Івана Франка).

Наукові інтереси: туристичні ресурси Тернопільської області, історія географічних відкриттів та досліджень, персоналії в географії, рекреаційне господарство Тернопільської області.

Навчальні курси: «Бухгалтерський облік в туризмі», «Організація транспортних послуг», «Діяльність самодіяльних туристичних організацій», «Стандартизація і сертифікація», «Рекреаційна географія».

Контакти: Україна, 46027, м.Тернопіль, вул. М.Кривоноса, 2, Тернопільський національний педагогічний університет імені В.Гнатюка, географічний факультет, тел. 8 (0352) 43-61-54, електронна пошта: bogdan_ternopil@rambler.ru або geo-tnpu@ukr.net

Новини