Факультет


Структура


Наукова робота


Навчальна робота


Виховна робота

Практики та експедиції


Студентам
Абітурієнтам
Випускники

Форум

Файли


Події

Фото тижня

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка>>

Географічний факультет

 


головна кафедра географії України і туризму

Кузишин Андрій Васильович

Кузишин Андрій Васильович

кандидат географічних наук, доцент кафедри географії України і туризму


Народився в 1974 р., в м. Калуші Івано-Франківської області. У 1981-1991 рр. навчався в середній школі № 10, яку закінчив з золотою медаллю. В 1991-1996 рр. був студентом географічного факультету Тернопільського державного педагогічного інституту за спеціальністю «Географія та історія», який закінчив з відзнакою. В 1996-1999 рр. працював вчителем географії, історії та правознавства в школах Калуського району Івано-Франківської області.

З 1999 р. працює в Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка: спочатку на посаді старшого лаборанта (1999-2000 рр.), асистента (2000-2004 рр.) і доцента (з 2004 р.) кафедри географії України і туризму.

У 1999 р. захистив кандидатську дисертацію на тему «Науково-географічні основи управління обласним соціально-економічним комплексом (на прикладі Тернопільської області)» за спеціальністю 11.00.02 – економічна і соціальна географія (науковий керівник – проф., д.г.н. Заставецька О.В.).

За період науково-педагогічної діяльності опублікував одноосібно та в співавторстві понад 130 наукових і науково-методичних праць, з яких 10 навчальних посібників для загальної та вищої школи, 8 методичних розробок, 2 електронних методичних розробки для загальноосвітніх навчальних закладів, 3 картографічні твори, 60 наукових статей, брав участь у понад 50 наукових і науково-методичних конференціях, семінарах та з’їздах всеукраїнського та міжнародного рівня. Є членом Українського географічного товариства та Наукового товариства ім. Шевченка. Також входить до складу спеціалізованої вченої ради з захисту кандидатських дисертацій при Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича. Як член журі постійно залучається до перевірки робіт Всеукраїнської олімпіади з географії ІІІ-IV рівня.

Коло наукових інтересів торкається геопросторових рис соціальної та політичної сфери України, проблем регіональної (економічної) географії України, історії вітчизняного туризму, особливостей міжнародного туризму.

Навчальні курси: «Регіональна географія України», «Географія сфери послуг України», «Історія туризму», «Технологія ресторанної справи», «Міжнародний туризм», «Міжнародний туристичний бізнес».

Контакти: Україна, 46027, м.Тернопіль, вул. М.Кривоноса, 2, Тернопільський національний педагогічний університет імені В.Гнатюка, географічний факультет, тел. 8 (0352) 43-61-54, електронна пошта: kuzyshyn_a@ukr.net або geo-tnpu@ukr.net

Новини