Факультет


Структура


Наукова робота


Навчальна робота


Виховна робота

Практики та експедиції


Студентам
Абітурієнтам
Випускники

Форум

Файли


Події

Фото тижня

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка>>

Географічний факультет

 


головна кафедра географії України і туризму

Головко Галина Богданівна

Головко Галина Богданівна

завідувач лабораторією НВК «Гостинність»


Народилася 29 січня 1983 року у м. Тернополі. З 1990 по 2000 рік навчалася у ЗОШ І-ІІІ ступенів № 9 м. Тернополя, яку закінчила з срібною медаллю. Цього ж року вступила на І курс Тернопільської академії народного господарства, Інститут обліку і аудиту. У 2005 році отримала диплом з відзнакою магістра економіки за спеціальністю обліку і аудиту. З вересня 2005 року працює на посаді завідуючого лабораторією НВК «Гостинність».

Зав. лабораторією проводила активну роботу з підготовки документації до акредитації та ліцензування спеціальності «Туризм»; здійснювала керівництво навчально-краєзнавчою практикою студентів І-го курсу спеціальності «Туризм»; працювала над інвентаризацією природних туристичних ресурсів Дністровського каньйону на замовлення Тернопільської обласної ради та Комунального підприємства Тернопільської обласної ради «Інформаційно-туристичний краєзнавчий центр» у рамках проекту «Туристично-рекреаційний кластер «Дністровський каньйон» за підтримки державного фонду сприяння місцевому самоврядуванню в Україні.

Виступала активним організатором та відповідальним секретарем конференцій, а саме: Другої Міжнародної науково-практичної конференції, присвяченої Володимиру Кубійовичу (Тернопіль, листопад, 2005); Третьої Міжнародної науково-практичної конференції, присвяченої 130-літньому ювілею академіка Степана Рудницького, (Тернопіль, 6-7 грудня 2007 р.); Міжнародної науково-практичної конференції «Дністровський каньйон – унікальна територія туризму», (Тернопіль, 17-18 травня 2009 р.); Всеукраїнської науково-практичної конференції-семінару «Туристичні ресурси як чинник розвитку території», (Заліщики, 9-10 грудня 2011 р.); Міжнародної науково-практичної конференції «Замковий туризм у Тернопільській області: проблеми та перспективи» (Збараж, 4-5 травня 2012 р.); студентських всеукраїнських та регіональних науково-практичних конференцій «Європейська спадщина і міжнародний туризм» (Тернопіль, ТНПУ ім. В.Гнатюка, 29-30 вересня 2009 р.), «Туристичними стежками рідного краю» (Тернопіль, ТНПУ ім. В.Гнатюка, 22-23 вересня 2011 р.) та ін. Була упорядником збірників матеріалів багатьох з них.

Брала участь у Всеукраїнському круглому столі на тему «Екотуризм в Україні: проблеми та перспективи розвитку (на прикладі Дністровського каньйону)» (Київ, 21 грудня 2011 р.).

З 2 квітня по 3 травня 2012 року проходила стажування при кафедрі туризму Львівського національного університету імені Івана Франка (м. Львів).

За сумлінну працю зав. лабораторією Головко Г.Б. оголошено подяку до Дня університету (19 квітня 2012 р.), нагороджено Грамотою від Комунального підприємства Тернопільської обласної ради «Інформаційно-туристичний краєзнавчий центр» за плідну співпрацю у розвитку туризму в Тернопільській області.

Наукові інтереси: туристична інфраструктура Тернопільської області, оцінка природних туристичних об’єктів. Має 18 наукових публікацій, в т.ч. дві – у фахових виданнях за темою наукового дослідження.

Контакти: Україна, 46027, м.Тернопіль, вул. М.Кривоноса, 2, Тернопільський національний педагогічний університет імені В.Гнатюка, географічний факультет, тел. 8 (0352) 43-61-54, електронна пошта: geo-tnpu@ukr.net

Новини