Факультет


Структура


Наукова робота


Навчальна робота


Виховна робота

Практики та експедиції


Студентам
Абітурієнтам
Випускники

Форум

Файли


Події

Фото тижня

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка>>

Географічний факультет

 


головна кафедра географії України і туризму

Фіткайло Ольга Андріївна

Фіткайло Ольга Андріївна

старший лаборант кафедри географії України і туризму


Народилася 27 червня 1984 року в с. Денисів Тернопільської області, Козівського району. З 1991 по 1999 рік навчалась в Денисівській ЗОШ І-ІІ ступенів. 3 1999 р. по 2001 р. навчалась в Купчинецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів, котру закінчила з срібною медаллю. Цього ж року вступила на географічний факультет Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, який закінчила у червні 2006 року. З 15 жовтня 2006 року працює старшим лаборантом кафедри географії України і туризму, заочно навчаючись в аспірантурі.

Член журі щорічного конкурсу учнівської молоді «Роде наш красний, роде наш прекрасний». Нагороджена грамотою Тернопільського міського управління освіти за активну участь у проведенні конкурсу.

Кропітку роботу з впорядкування роботи кафедри Ольга Андріївна поєднує з науковою діяльністю. Має 20 наукових праць.

Член Наукового товариства ім. Шевченка і Українського географічного товариства.

Коло наукових інтересів торкається проблем розвитку дитячого та молодіжного туризму та напрямків розвитку активного туризму в долині Дністра.

Контакти: Україна, 46027, м.Тернопіль, вул. М.Кривоноса, 2, Тернопільський національний педагогічний університет імені В.Гнатюка, географічний факультет, тел. 8 (0352) 43-61-54, електронна пошта: geo-tnpu@ukr.net

Новини