Факультет


Структура


Наукова робота


Навчальна робота


Виховна робота

Практики та експедиції


Студентам
Абітурієнтам
Випускники

Форум

Файли


Події

Фото тижня

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка>>

Географічний факультет

 


головна кафедра географії України і туризму

Дударчук Катерина Дмитрівна

Дударчук Катерина Дмитрівна

кандидат географічних наук, асистент кафедри географії України і туризму


Народилася 13 липня 1987 року у м. Чернігів.

Після закінчення ЗОШ № 11 м. Тернополя у 2004 році поступила на навчання до Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка на географічний факультет (спеціальність «Туризм»). Отримала вищу освіту у 2009 році, отримавши кваліфікацію магістра туризму, туризмознавця, організатора туристсько-краєзнавчої роботи.

З листопада 2009 року навчалася в аспірантурі ТНПУ ім. В. Гнатюка зі спеціальності «Економічна і соціальна географія».

Захистила дисертаційне дослідження на тему «Історико-культурні туристичні ресурси Тернопільської області: стан збереження та використання» у листопаді 2012 року (Львівський національний університет імені Івана Франка, спеціалізована вчена рада Д. 35.051.08, науковий керівник – доц. Мариняк Я. О.). На кафедрі географії України і туризму працює з 2010 року.

Має понад 30 наукових праць, в т.ч. одну монографію (2013 р.), методичні посібники з курсів «Туристичні ресурси рідного краю» та «Культурний сервіс і туризм».

Є керівником наукової групи студентів-туризмознавців, які здійснюють паспортизацію туристичних об’єктів Тернопільської області.

Сфера наукових інтересів охоплює історію розвитку туризму, історичні та архітектурні пам’ятки Тернопільщини як можливі атракції, туристичні ресурси як області так і всієї України та ін.

Навчальні курси: «Туристичні ресурси України», «Рекреаційні комплекси», «Географія релігій і сакральний туризм», «Культурний сервіс і туризм», «Спортивний туризм», «Організація дитячого і молодіжного туризму», «Туристичні ресурси України», «Географія туризму в Україні».

Контакти: Україна, 46027, м.Тернопіль, вул. М.Кривоноса, 2, Тернопільський національний педагогічний університет імені В.Гнатюка, географічний факультет, тел. 8 (0352) 43-61-54, електронна пошта: geo-tnpu@ukr.net

Новини