Факультет


Структура


Наукова робота


Навчальна робота


Виховна робота

Практики та експедиції


Студентам
Абітурієнтам
Випускники

Форум

Файли


Події

Фото тижня

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка>>

Географічний факультет

 


головна кафедра географії України і туризму

Альтгайм Любов Богданівна

Альтгайм Любов Богданівна

кандидат географічних наук, доцент кафедри географії України і туризму


Народилася 21 травня 1972 р. у селі Золотники Теребовлянського району, Тернопільської області. Із 1979 до 1989 навчалася у Золотниківській середній школі, яку успішно закінчила із срібною медаллю. У цьому ж році вступила на природничий факультет Тернопільського державного педагогічного інституту на спеціальність «Географія і біологія», а у 1994 р. його закінчила.

Із 1994 року до 1999 рік працювала у Золотниківській ЗОШ І-ІІІ ступенів на посаді педагога-організатора, а також у 1995-1997 рр. вчителем географії у ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Вишнівчик Теребовлянського району Тернопільської області.

Із 2000 року працювала старшим лаборантом кафедри географії України Тернопільського державного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, а у 2005 році переведена на посаду асистента цієї кафедри.

У 2010 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата географічних наук на тему «Територіальна організація сільського населення Хмельницької області» на засіданні спеціалізованої ради Д. 35.051.08 у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Із грудня 2012 року – доцент кафедри географії України і туризму Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Впродовж роботи на кафедрі географії України і туризму розробляла і працювала над навчальними комплексами із таких навчальних дисциплін: «Туристичне краєзнавство», «Основи музеєзнавства» «Рекреалогія», «Організація екскурсійних послуг», «Менеджмент туризму», «Основи музейної і екскурсійної діяльності», «Соціологія туризму», «Педагогіка туризму», «Туристичний менеджмент», «Основи страхування», «Стандартизація, сертифікація туристичних послуг та ліцензування туристичної діяльності», «Управління персоналом», «Методика викладання у вищій школі», більшість із яких викладає студентам і магістрантам спеціальності «Туризмознавство» та «Географія».

Одноосібний автор 65 наукових та науково-методичних праць, із яких 8 курсів лекцій та 9 методичних розробок для проведення практичних і лабораторних занять для студентів і магістрантів спеціальності «Туризмознавство» та «Географія», 48 наукових статей і тез. Член Наукового товариства ім. Шевченка і Українського географічного товариства.

Наукові інтереси спрямовані на дослідження теоретичних і методологічних особливостей туристичного краєзнавства, розвитку рекреалогії та її прикладне значення для туристичної діяльності, ролі страхування у туризмі, актуальних питань методології теорії і практики організації екскурсійних послуг, теоретичних засад та стратегій розвитку менеджменту туризму та туроперейтингу, соціологічних та педагогічних аспектів туристичної діяльності, проблем підготовки кваліфікованих фахівців для туристичної сфери.

Навчальні курси: "Туристичне краєзнавство", "Організація екскурсійних послуг", "Менеджмент туризму", "Рекреалогія".

Контакти: Україна, 46027, м.Тернопіль, вул. М.Кривоноса, 2, Тернопільський національний педагогічний університет імені В.Гнатюка, географічний факультет, тел. 8 (0352) 43-61-54, електронна пошта: geo-tnpu@ukr.net

Новини