Факультет


Структура


Наукова робота


Навчальна робота


Виховна робота

Практики та експедиції


Студентам
Абітурієнтам
Випускники

Форум

Файли


Події

Фото тижня

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка>>

Географічний факультет

 


головна кафедра фізичної географії

Волік Олена Володимирівна

Волік Олена Володимирівна

кандидат географічних наук, доцент кафедри фізичної географії

Народилась в смт Велика Березовиця Тернопільського району Тернопільської області 12 березня 1981 року. У 1998 році закінчила Острівську загальноосвітню школу із золотою медаллю, в цьому ж році вступила на географічний факультет Тернопільського державного педагогічного університету ім. В. Гнатюка.

У 2003 році закінчила магістратуру на географічному факультеті. У вересні 2003 року прийнята на посаду асистента кафедри фізичної географії.

В жовтні 2005 року захистила дисертацію у Львівському національному університеті ім. І.Франка на тему „Палеогеографічні умови утворення травертинів Поділля” (спеціальність 11.00.04 – геоморфологія і палеогеографія), науковий керівник – професор Свинко Й.М.

З 2000 року активно займається спортивним туризмом (пішохідним, водним, спелеотуризмом), у 2006 році брала участь у водному поході ІV категорії складності по ріках Кавказу. Влітку 2007 року здійснила ряд мандрівок по Канаді (провінція Онтаріо): до Ніагарського водоспаду та водоспадів південної частини провінції; на п-в Брюса на оз. Гурон; вздовж канадського узбережжя Великих Американських озер (від Ері до Верхнього); займалася вивченням морфології рельєфу та травертиновими відкладами.

Наукові інтереси: "Палеогеографія", "Геоморфологія Поділля", "Палеонтологія", "Четвертинна геологія", "Травертини та травертиноутворення на Поділлі та Україні", "Карст Поділля".

Навчальні курси: "Біогеографія", "Фізична географія материків і океанів".

Контакти: Україна, 46027, м.Тернопіль, вул. М.Кривоноса, 2, Тернопільський національний педагогічний університет імені В.Гнатюка, географічний факультет, тел. 8 (0352) 43-61-54, електронна пошта: geo-tnpu@ukr.net

Новини