Факультет


Структура


Наукова робота


Навчальна робота


Виховна робота

Практики та експедиції


Студентам
Абітурієнтам
Випускники

Форум

Файли


Події

Фото тижня

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка>>

Географічний факультет

 


головна кафедра географії та методики її навчання

Таранова Наталія Богданівна

Таранова Наталія Богданівна

кандидат географічних наук, доцент кафедри географії та методики її навчання


Народилася 22 лютого 1978 року в селі Глібів Гусятинського району Тернопільської області.

У 1985 році вступила до Глібівської неповно-середньої школи, яку закінчила у 1993 році. Цього ж року вступила до Гримайлівської ЗОШ I-III ступенів імені Івана Пулюя смт.Гримайлів Гусятинського району Тернопільської області, яку закінчила у 1995 році.

У 1995 році поступила на географічний факультет Тернопільського державного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, який закінчила у 2000 році. Після закінчення вузу отримала повну вищу освіту за спеціальністю „Педагогіка і методика середньої освіти. Географія і екологія” та здобула кваліфікацію вчителя географії та екології.

У 2000-2003 роках навчалася в аспірантурі Тернопільського державного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка за спеціальністю "Фізична географія, геофізика та геохімія ландшафтів".

Захист дисертації відбувся 6 квітня 2004 року на засіданні спеціалізованої вченої ради К.35.051.05 Львівського національного університету імені Івана Франка. Тема дисертаційної роботи: „Фізико-географічна зумовленість топонімії Гологоро-Кременецької гряди та Малого Полісся”.

Із 2004 року – асистент, з 2008 р. - доцент кафедри фізичної географії, з 2013 року – доцент кафедри географії та методики її навчання.

Наукові інтереси: "Топонімічні, геотопонімічні дослідження"; "Синоптична метеорологія", "Мікрокліматологія", "Глобальне потепління та вплив зміни клімату на здоров'я людини". Автор понад 20 наукових та навчально-методичних праць.

Навчальні курси: «Метеорологія і кліматологія», «Методи польових географічних досліджень», «Новітні методи метеорологічних спостережень». .

Контакти: Україна, 46027, м.Тернопіль, вул. М.Кривоноса, 2, Тернопільський національний педагогічний університет імені В.Гнатюка, географічний факультет, тел. 8 (0352) 43-61-54, електронна пошта: geo-tnpu@ukr.net

Новини