Факультет


Структура


Наукова робота


Навчальна робота


Виховна робота

Практики та експедиції


Студентам
Абітурієнтам
Випускники

Форум

Файли


Події

Фото тижня

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка>>

Географічний факультет

 


головна  кафедра географії та методики її навчання


Гулик Сергій Володимирович

Гулик Сергій Володимирович

кандидат географічних наук, асистент кафедри географії та методики її навчання

Народився 1 серпня 1975 року в с.Плебанівка Теребовлянського району Тернопільської області. У 1992-1997 рр. – навчання на географічному факультеті Тернопільського державного педагогічного інституту за спеціальністю географія та природознавство. Рішенням державної екзаменаційної комісії присвоєно кваліфікацію учителя географії та природознавства з правом викладання біології та рекомендацією до вступу в аспірантуру. У 1997-2000 рр. працював вчителем географії Довгенської загальноосвітньої школи та Теребовлянщині, з 1998 по 2001 р. – у Тернопільському обласному краєзнавчому музеї на посадах наглядача, екскурсовода відділу науково-просвітницької роботи та наукового співробітника відділу природи. Одночасно займався науковою роботою як здобувач при аспірантурі Тернопільського педуніверситету за темою „Зміна лучно-степових ландшафтів Західного Поділля у 18-20 ст.”
Із жовтня 2001 року працював лаборантом кафедри фізичної географії Тернопільського національного педагогічного університету, впродовж червня–липня 2005-2007 навчальних років призначався асистентом кафедри для проведення навчальних польових практик із ландшафтознавства, географії грунтів, загальної геології, з 2008 р. – на посаді асистента кафедри фізичної географії.
У 2011 р. захистив кандидатську дисертацію на тему «Ретроспективний аналіз лучно-степових ландшафтів Західного поділля, їх сучасний стан та напрям розвитку» за спеціальністю 11.00.01 – фізична географія, геофізика і геохімія ландшафтів (при Львівському державному університеті імені Івана Франка).

Наукові інтереси: «Природнича географія (фізична та історична)»; «Антропогенні ландшафти Західного Поділля»; «Інформаційно-картографічне забезпечення досліджень антропогенних ландшафтів».

Навчальні курси: «Географія материків і океанів», «Географія грунтів з основами грунтознавства», «Сучасні проблеми фізичної географії», «Антропогенне ландшафтознавство», «Охорона грунтів».

Контакти: Україна, 46027, м. Тернопіль, вул. Кривоноса 2, Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, географічний факультет, к.132, тел. 8 (0352) 43-61-54, e-mail: ser_gul@ukr.net

Новини