Факультет


Структура


Наукова робота


Навчальна робота


Виховна робота

Практики та експедиції


Студентам
Абітурієнтам
Випускники

Форум

Файли


Події

Фото тижня

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка>>

Географічний факультет

 


головна  кафедра географії України і туризму


Заставецький Тарас Богданович

Заставецький Тарас Богданович

кандидат географічних наук, доцент кафедри географії України і туризму

Народився 25 вересня 1979 року в с.Яструбово Козівського району Тернопільської області.

У 1996 році закінчив Тернопільську ЗОШ № 22. У цьому ж році поступив на географічний факультет Тернопільського державного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка за спеціальністю "Географія і біологія". Впродовж 2000-2001 років виконував обов'язки старшого лаборанта кафедри географії України.

У 2001 року вступив до аспірантури при Тернопільському державному педагогічному університеті.

В березні 2004 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка захистив кандидатську дисертацію на тему: "Регіональна система міських поселень: структура і особливості функціонування у період трансформації суспільства (на матеріалах Хмельницької області)".

З квітня 2004 року викладає географічні дисципліни в Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка.

Працює технічним редактором всеукраїнського часопису "Історія української географії", що виходить двічі на рік при кафедрі географії України ТНПУ ім.В.Гнатюка. Є членом редколегії цього ж часопису.

Автор і співавтор близько 50 друкованих робіт.

Наукові інтереси: “Формування та розвиток міських поселень Хмельницької області”; “Розвиток української геоурбаністики”, "Інформаційні технології в географії та туризмі".

Навчальні курси: "Рекреаційні комплекси", "Інформаційні технології в туризмі", "Геоінформаційні системи”, „Туристичне країнознавство”.

Контакти: Україна, 46027, м.Тернопіль, вул. М.Кривоноса, 2, Тернопільський національний педагогічний університет імені В.Гнатюка, географічний факультет, тел. 8 (0352) 43-61-54, електронна пошта: zast@ukr.net

Новини