Факультет


Структура


Наукова робота


Навчальна робота


Виховна робота

Практики та експедиції


Студентам
Абітурієнтам
Випускники

Форум

Файли


Події

Фото тижня

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка>>

Географічний факультет

 


головна  кафедра економічної і соціальної географії


Пушкар Іван Миколайович

Пушкар Іван Миколайович

кандидат географічних наук, професор кафедри економічної та соціальної географії

Народився 2 липня 1941 року в с.Головчинці Заліщицького району Тернопільської області. В 1965 році закінчив навчання на географічному факультеті Львівського державного університету ім.І.Франка.

З 1967 по 1973 рр. працював вчителем географії та заступником директора з навчально-виховної роботи у Староолексинецькій середній школі Кременецького району Тернопільської області.

В 1979 році захистив кандидатську дисертацію на тему: "Територіальна структура регіонального АПК (на прикладі Івано-Франківської області)" за спеціальністю 11.00.02 - економічна і соціальна географія.

В 1980 році обраний на посаду старшого наукового співробітника Відділу теоретичних проблем економічної географії у Секторі географії АН Української РСР (м.Київ).
З 1982 р. входив до складу спеціалізованої Вченої ради з захисту докторських дисертацій за спеціальностями: "Економічна та соціальна географія", "Картографія".
З 1986 р. до 2012 р. виконував обов'язки завідувача кафедри економічної і соціальної географії.

Наукові інтереси: “Процеси трансформації структури і територіальної організації АПК регіонів", "Проблеми суспільної географії". Автор і співавтор понад 150 друкованих робіт.

Навчальні курси: "Основи суспільної географії", "Економічна і соціальна географія світу", "Сучасні проблеми суспільної географії".

Контакти: Україна, 46027, м.Тернопіль, вул. М.Кривоноса, 2, Тернопільський національний педагогічний університет імені В.Гнатюка, географічний факультет, тел. 8 (0352) 43-61-54, електронна пошта: geo-tnpu@ukr.net

Новини