Факультет


Структура


Наукова робота


Навчальна робота


Виховна робота

Практики та експедиції


Студентам
Абітурієнтам
Випускники

Форум

Файли


Події

Фото тижня

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка>>

Географічний факультет

 


головна кафедра геоекології і методики викладання екологічних дисциплін

Янковська Любов Володимирівна

Янковська Любов Володимирівна

кандидат географічних наук, доцент кафедри геоекології та методики викладання екологічних дисциплін


Народилась 6 червня 1978 р. у м. Тернополі.

У 1985 році пішла у перший клас середньої загальноосвітньої школи №11 в м. Тернополі, яку закінчила у 1995 році із золотою медаллю. У цьому ж році вступила на географічний факультет Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка, який закінчила у 2000 році з відзнакою. У 2000 році вступила в аспірантуру за спеціальністю 11.00.11.- конструктивна географія і раціональне використання природних ресурсів.

31 березня 2004 року захистила дисертацію на тему „Еколого-географічне районування обласного регіону (на матеріалах Тернопільської області)” на засіданні спеціалізованої вченої ради К 76.051.04 у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича. Затвердження роботи у ВАК відбулось 9 червня 2004р.

У 2004 році почала працювати асистентом кафедри геоекології та методики викладання екологічних дисциплін Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, де працює досі.

Наукові інтереси: конструктивна географія, раціональне використання природних ресурсів, моделювання екологічних систем та процесів, екологічна освіта. Автор понад 60 наукових і науково-методичних праць. Член Українського географічного товариства, Тернопільського осередку НТШ.

Контакти: Україна, 46027, м.Тернопіль, вул. М.Кривоноса, 2, Тернопільський національний педагогічний університет імені В.Гнатюка, географічний факультет, тел. 8 (0352) 43-61-54, електронна пошта: geo-tnpu@ukr.net

Новини