Факультет


Структура


Наукова робота


Навчальна робота


Виховна робота

Практики та експедиції


Студентам
Абітурієнтам
Випускники

Форум

Файли


Події

Фото тижня

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка>>

Географічний факультет

 


головна кафедра геоекології і методики викладання екологічних дисциплін

Тетюк Тетяна Степанівна

Тетюк Тетяна Степанівна

старший лаборант кафедри геоекології та методики викладання екологічних дисциплін


Народилася 31 жовтня 1963 року в селі Малі Загайці Шумського району Тернопільської області.

У 1980 році закінчила Великозагаєцьку середню школу. У цьому ж році вступила до Чортківського медичного училища, на спеціальність сестринська справа. У 1983 році успішно закінчила Чортківське медичне училище з відзнакою. Працювала за спеціальністю у закладах охорони здоров’я.

У1994 році вступила до Тернопільського державного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка на природничий факультет (спеціальність біологія). У 1999 році закінчила навчання в Тернопільському державному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка і отримала диплом, вчителя біології, екології, та валеології в школі.

З 2000 року працює старшим лаборантом на кафедрі геоекології та методики викладання екологічних дисциплін Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.


Контакти: Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, географічний факультет, кафедра геоекології та методики викладання екологічних дисциплін. вул. М. Кривоноса 2а, тел. 8 (0352) 436154.

Новини