Факультет


Структура


Наукова робота


Навчальна робота


Виховна робота

Практики та експедиції


Студентам
Абітурієнтам
Випускники

Форум

Файли


Події

Фото тижня

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка>>

Географічний факультет

 


головна кафедра геоекології і методики викладання екологічних дисциплін

Стецько Надія Петрівна

Стецько Надія Петрівна

доцент кафедри геоекології та методики викладання екологічних дисциплін


Народилась у місті Тернополі. Після закінчення середньої школи №18 міста м. Тернополя у 1987 році поступила на навчання до Тернопільського державного педагогічного інституту імені Ярослава Галана на природничий факультет, спеціальність географія і біологія. У 1992 році успішно завершила навчання.

У цьому ж 1992 році розпочала свою кар'єру в якості старшого лаборанта новоствореної кафедри географії України, географічного факультету, Тернопільського державного педагогічного інституту.

28 травня 1999 року на засіданні Вченої ради Львівського державного університету імені Івана Франка захистила кандидатську дисертацію на тему "Суспільно-географічні дослідження територіально-рекреаційних систем (на матеріалах Тернопільської області) за спеціальністю 11.00.02 – економічна і соціальна географія.

В 1999-2001 року працювала на посаді асистента кафедри фізичної географії, географічного факультету. З 2001 року працює на посаді асистента кафедри геоекології та методики викладання екологічних дисциплін. У 2004 році присвоєно вчене звання доцента кафедри геоекології та методики викладання екологічних дисциплін.

За період науково-педагогічної діяльності опублікувала одноосібно та в співавторстві понад 50 наукових та науково-методичних праць. Є учасником науково-методичних конференцій, семінарів та з’їздів всеукраїнського, міжнародного та регіональних рівнів.

Є членом Українського географічного товариства та Наукового товариства ім. Шевченка. Як член журі постійно залучається до перевірки робіт Всеукраїнської олімпіади з географії ІІІ-IV рівня.

Наукові інтереси: геопросторові особливості в соціальній і екологічній сферах України, проблеми регіонального розвитку рекреаційної діяльності, туризму, в контексті міжнародного бачення, функціональне призначення природозаповідних об’єктів в рекреаційній діяльності.

Навчальні курси: «».

Контакти: Україна, 46027, м.Тернопіль, вул. М.Кривоноса, 2, Тернопільський національний педагогічний університет імені В.Гнатюка, географічний факультет, тел. 8 (0352) 43-61-54, електронна пошта:

Новини