Факультет


Структура


Наукова робота


Навчальна робота


Виховна робота

Практики та експедиції


Студентам
Абітурієнтам
Випускники

Форум

Файли


Події

Фото тижня

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка>>

Географічний факультет

 


головна кафедра геоекології і методики викладання екологічних дисциплін

Лісова Наталя Олегівна

Лісова Наталя Олегівна

кандидат біологічних наук, доцент кафедри геоекології та методики викладання екологічних дисциплін


Народилася 31.08.1981 року у місті Тернополі. У 1998 році закінчила Українську гімназію. У цьому ж році поступила до Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, на географічний факультет за спеціальністю "Географія - біологія". У 2003 році закінчила університет з відзнакою. У цьому ж році поступила в стаціонарну аспірантуру за спеціальністю – 03.00.16 – екологія. 15 листопада 2006 року закінчила її.

З 1 вересня 2006 року працює асистентом кафедри геоекології та методики викладання екологічних дисциплін. 25 листопада 2008 р. захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю 03.00.16 – екологія, на тему «Екологічний стан і охорона рослинного покриву природно-заповідних територій (Опільсько-Кременецький округ)», в Інституті агроекології УААН.

Наукові інтереси: екологія рослин, рекреаційна екологія, екологічний бізнес, екологічний менеджмент, маркетинг. Автор понад 40 наукових і науково-методичних праць. Член Тернопільського осередку НТШ.

Навчальні курси: "Екологічний бізнес", "Рекреаційна екологія", "Регіональні екологічні проблеми", "Геоекологія".

Контакти: Україна, 46027, м.Тернопіль, вул. М.Кривоноса, 2, Тернопільський національний педагогічний університет імені В.Гнатюка, географічний факультет, тел. 8 (0352) 43-61-54, електронна пошта: geo-tnpu@ukr.net

Новини