Факультет


Структура


Наукова робота


Навчальна робота


Виховна робота

Практики та експедиції


Студентам
Абітурієнтам
Випускники

Форум

Файли


Події

Фото тижня

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка>>

Географічний факультет

 


головна кафедра геоекології і методики викладання екологічних дисциплін

Коваль Віра Степанівна

Коваль Віра Степанівна

старший лаборант кафедри геоекології та методики викладання екологічних дисциплін


Народилася 2 жовтня 1983 року в місті Тернополі. У 2000 році закінчила Тернопільську загальноосвітню школу №10. У цьому ж році вступила до Тернопільського державного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка на географічний факультет (спеціальність географія та екологія). За період навчання в університеті працювала у проблемній групі на базі - лабораторії екології та біотехнології, при Тернопільському державному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка. Брала участь у місцевих та регіональних конференціях.

У 2005 році успішно закінчила університет. З 11 жовтня 2005 р. до 13 січня 2006 р. здобула спеціальність оператор комп’ютерного набору в Інституті економіки та підприємництва.

З 1 вересня 2006 р. працює старшим лаборантом на кафедрі геоекології та методики викладання екологічних дисциплін Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Контакти: Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, географічний факультет, кафедра геоекології і методики викладання екологічних дисциплін, вул. М. Кривоноса 2а, тел. 8 (0352) 43-61-54 (деканат).

Новини