Факультет


Структура


Наукова робота


Навчальна робота


Виховна робота

Практики та експедиції


Студентам
Абітурієнтам
Випускники

Форум

Файли


Події

Фото тижня

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка>>

Географічний факультет

 


головна кафедра геоекології і методики викладання екологічних дисциплін

Грицак Людмила Русланівна

Грицак Людмила Русланівна

кандидат біологічних наук, доцент кафедри геоекології та методики викладання екологічних дисциплін


Народилася 29.04.1972 р. у с. Лісоводи Городоцького р–ну Хмельницької області у сім’ї службовців. У 1979 р. поступила у перший клас Лісоводської ЗОШ 1-3 ступенів; з 1981 р. продовжувала навчання у ЗОШ 1-3 ступенів № 12 м. Владивостока (Росія), яку й закінчила у 1989 р. У цей же рік з відзнакою закінчила й трирічний курс навчання у Малій академії при Далекосхідній академії наук Росії (за спеціальністю — гідробіологія).

У 1989 р. поступила на науково–виробниче відділення першого курсу Далекосхідного державного університету грунтово–біологічного факультету (м. Владивосток), який закінчила у 1994 р. отримавши спеціальність біолога, викладача біології та хімії, а також спеціалізацію з біохімії, фізіології та біотехнології рослин.

У 1994 р. була прийнята на посаду молодшого наукового співробітника лабораторії екології та біотехнології науково–дослідного сектору Тернопільського державного педагогічного інституту. З 1996 р. до 2000 р. була прикріплена, як здобувач до кафедри ботаніки Київського Національного університету імені Тараса Шевченка; захистила 28.04.2000 р. кандидатську дисертацію на тему “Рід Primula L. (Primulaceae) у флорі України” (спеціальність 03.00.05–ботаніка) на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.215.01 при Національному ботанічному саду імені М.М. Гришка НАН України.

У 2000 р. була переведена на посаду старшого наукового співробітника науково–дослідного сектору та за сумісництвом прийнята на посаду асистента кафедри геоекології та методики викладання екологічних дисциплін; з 2004 р. переведена на посаду доцента цієї ж кафедри.

За результатами науково–дослідних робіт у 2004 р. Грицак Л.Р. було присуджено стипендію Кабінету Міністрів України для молодих учених.

Наукові інтереси: популяційна екологія, біотехнологія, екологія людини. Автор понад 90 наукових і науково-методичних праць. Член Українського ботанічного товариства, член науково-методичної ради НПП "Дністровський каньйон".

Навчальні курси: "Біоекологія", "Екологія людини", "Біологічні основи охорони природи", "Вступ до екології".

Контакти: Україна, 46027, м.Тернопіль, вул. М.Кривоноса, 2, Тернопільський національний педагогічний університет імені В.Гнатюка, географічний факультет, тел. 8 (0352) 43-61-54, електронна пошта: geo-tnpu@ukr.net

Новини