Факультет


Структура


Наукова робота


Навчальна робота


Виховна робота

Практики та експедиції


Студентам
Абітурієнтам
Випускники

Форум

Файли


Події

Фото тижня

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка>>

Географічний факультет

 


головна кафедра геоекології і методики викладання екологічних дисциплін

Гінзула Маряна  Ярославівна

Гінзула Мар’яна Ярославівна

асистент кафедри геоекології та методики викладання екологічних дисциплін


Народилась 29 серпня 1987 року у місті Збараж Тернопільської області. У 2005 році закінчила ЗОШ №2 імені Івана Франка м. Збаража з золотою медаллю.

У 2005-2009 роках завершила навчання з відзнакою у бакалавраті Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка за спеціальністю «Екологія та охорона навколишнього середовища», рекомендована до вступу на магістратуру. За час навчання була триразовим переможцем Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за галуззю «Екологія та охорона навколишнього середовища»: 2007, Донецьк - ІІ місце, 2008, Донецьк - ІІ місце, 2009, Одеса - ІІ місце. Переможниця Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Економіка природокористування» (2010, Львів, ІІ місце).

У 2010 році з відзнакою закінчила навчання у магістратурі, рекомендована до вступу в аспірантуру. З 2011 року асистент кафедри геоекології та методики викладання екологічних дисциплін Тернопільського національного педагогічного університету. У 2012 році номінована на стипендію Кабінету Міністрів України імені М.Грушевського у номінації «Аспірант року». З 2012 року член Наукового товариства ім. Шевченка. У 2013 році завершила навчання на денній формі аспірантури за спеціальністю «Конструктивна географія та раціональне використання природних ресурсів».

У грудні 2013 року успішно пройшла попередній захист дисертації на тему «Еколого-географічні засади промислового природокористування господарського комплексу Тернопільської області». Автор 30 публікацій у фахових і нефахових виданнях.

Наукові інтереси: промислове природокористування, заповідне природокористування, конструктивно-географічне дослідження території, екологічні ризики, ековиховна робота.

Навчальні курси: «Основи сталого розвитку», «Екологічне виховання», «Екологічне страхування», «Екологічні проблеми водокористування», «Екологічні ризики та їх оцінка», «Конструктивна географія».

Контакти: Україна, 46027, м.Тернопіль, вул. М.Кривоноса, 2, Тернопільський національний педагогічний університет імені В.Гнатюка, географічний факультет, тел. 8 (0352) 43-61-54, електронна пошта: hinzula@gmail.com

Новини