Факультет


Структура


Наукова робота


Навчальна робота


Виховна робота

Практики та експедиції


Студентам
Абітурієнтам
Випускники

Форум

Файли


Події

Фото тижня

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка>>

Географічний факультет

 


головна кафедра геоекології і методики викладання екологічних дисциплін

Чеболда Ігор Юрійович

Чеболда Ігор Юрійович

кандидат географічних наук, доцент кафедри геоекології та методики викладання екологічних дисциплін


Народився 15 червня 1969 року в місті Кременець, Тернопільської області в сім'ї службовців. В 1976 році пішов у перший клас Кременецької СШ №1, де закінчив вісім класів. З 1984 року по 1988 рік навчався в Кременецькому педагогічному училищі, яке закінчив з відзнакою. З 1988 року по 1990 рік проходив строкову службу в рядах Радянської Армії.

В 1990 році вступив на географічний факультет Тернопільського державного педагогічного інституту, який закінчив з відзнакою в 1995 році.

В 1995 році працював вчителем географії та історії в Кременецькій ЗШ №2, в листопаді цього ж року вступив до аспірантури в Тернопільський державний педагогічний інститут (стаціонар), яку закінчив у листопаді 1998 року.

1 жовтня 1999 року захистив дисертацію на тему «Конструктивно-географічний аналіз природно-ресурсного потенціалу території (на прикладі Тернопільської області)» за спеціальністю 11.00.11. – конструктивна географія і раціональне використання природних ресурсів у Львівському державному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка. 28 квітня 2004 року рішенням Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України присвоєно вчене звання – доцента кафедри геоекології і методики викладання екологічних дисциплін.

З 2004 до 2009 рр. - завідувач кафедри геоекології і методики викладання екологічних дисциплін. Член Українського географічного товариства, Тернопільського осередку НТШ.

Наукові інтереси: конструктивно-географічні дослідження природно-ресурсного потенціалу, екологічної стійкості, антропогенного навантаження; економіка природокористування. Автор понад 90 наукових і науково-методичних праць.

Навчальні курси: "Методи аналізу і контролю", "Економіка природокористування", "Природозберігаючі технології", "Екологічне право".

Контакти: Україна, 46027, м.Тернопіль, вул. М.Кривоноса, 2, Тернопільський національний педагогічний університет імені В.Гнатюка, географічний факультет, тел. 8 (0352) 43-61-54, електронна пошта: geo-tnpu@ukr.net

Новини