Факультет


Структура


Наукова робота


Навчальна робота


Виховна робота

Практики та експедиції


Студентам
Абітурієнтам
Випускники

Форум

Файли


Події

Фото тижня

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка>>

Географічний факультет

 


головна кафедра геоекології і методики викладання екологічних дисциплін

Барна Ірина Миколаївна

Барна Ірина Миколаївна

кандидат географічних наук, доцент кафедри геоекології та методики викладання екологічних дисциплін


Народилася 21.08.1974 р. в м. Тернополі. Після закінчення СШ № 11 м.Тернополя, у 1991 р. вступила на географічний факультет ТДПУ, який в 1996 р. закінчила, отримавши диплом з відзнакою. Впродовж 1997-2001 рр. – працювала вчителем біології у СШ№15 м. Тернополя.

У 2000-2001 рр. – навчалась в магістратурі природничого факультету ТДПУ. По її закінченню отримала диплом з відзнакою та ступінь магістра біології.

У період з 2001 р. до 2004 р. навчалась в аспірантурі при кафедрі географії України географічного факультету ТНПУ. Науковий результат цього періоду втілився у захист в 2005 р. кандидатської дисертації за темою: «Етногеографічне дослідження регіону (на матеріалах Тернопільської області)» та отримання наукового ступеня к.г.н. З 2005 року на кафедрі геоекології та методики викладання екологічних дисциплін працює на посаді асистента.

Член Українського географічного товариства, Тернопільського осередку НТШ. Автор понад 40 наукових і науково-методичних праць.

Наукові інтереси: етнічна екологія, етнічна географія, традиційне природокористування етнічних спільнот світу, етнічна специфіка господарства, культури, народної медицини, екологічна експертиза в Україні та світі.

Навчальні курси: "Етнічна екологія", "Екологічна експертиза", "Екологічні проблеми промисловості", "Основи наукових досліджень".

Контакти: Україна, 46027, м.Тернопіль, вул. М.Кривоноса, 2, Тернопільський національний педагогічний університет імені В.Гнатюка, географічний факультет, тел. 8 (0352) 43-61-54, електронна пошта: barna_i@mail.ru

Новини