Факультет


Структура


Наукова робота


Навчальна робота


Виховна робота

Практики та експедиції


Студентам
Абітурієнтам
Випускники

Форум

Файли


Події

Фото тижня

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка>>

Географічний факультет

 


головна  події


Профорієнтація географічного факультету в школах міста Кременець
 

8 листопада працівники географічного факультету ТНПУ імені Володимира Гнатюка в рамках професійної орієнтації вступників відвідали Кременецький ліцей та ЗОШ № 4 в м. Кременець, де зустрілися з учнями 10-11 класів.

Спершу до потенційних абітурієнтів звернувся декан географічного факультету, доцент Кузишин А.В., який ознайомив присутніх з історією університету та факультету, спеціальностями (як педагогічними, так і непедагогічними), які можна здобути, навчаючись в університеті і на географічному факультеті. Він зосередив увагу на особливостях та специфіці навчання на географічному факультеті ТНПУ (поєднання теоретичних і практичних форм навчання, можливість скористатися програмою студентської мобільності і паралельно здобувати освіту в Польщі та Чехії, великій кількості маршрутних практик, що демонструє практичну спрямованість навчання на факультеті). Зацікавленість аудиторії викликала інформація про те, що ТНПУ імені В. Гнатюка посідає перше місце серед закладів вищої освіти в Україні за кількістю працевлаштованих випускників за підсумками 2018 року. Також він навів роз’яснення щодо навчання на спеціальностях «Географія» та «Туризм».

Профорієнтація географічного факультету в школах міста Кременець

Декан представляє весь спектр спеціальностей на географічному факультеті

Профорієнтація географічного факультету в школах міста Кременець

Учні ліцею слухають інформацію про спеціальності університету

Використовуючи для унаочнення презентації, з особливостями вступу та можливостями подальшого працевлаштування за спеціальностями 101 Екологія та 103 Науки про Землю. Гідрологія. ознайомили присутніх доцент кафедри геоекології та методики навчання екологічних дисциплін Чеболда І.Ю. та викладачі цієї ж кафедри Каплун І.Г. та Новицька С.Р. На завершення зустрічі адміністрації закладів були подаровані навчальні посібники «Прикладна екологія» та жолуді з дуба Т.Г. Шевченка з державного заповідника «Медобори» (в рамках обласної акції по озелененню території регіону).

Профорієнтація географічного факультету в школах міста Кременець

Представлення майбутнім абатурієнтам спеціальності "Гідрологія"

Профорієнтація географічного факультету в школах міста Кременець

Школярі ознайомлюються з інформацією про спеціальність "Екологія"


 
Автор публікації: Новицька С.В.,
доцент кафедри геоекології та методики навчання екологічних дисциплінНовини