Факультет


Структура


Наукова робота


Навчальна робота


Виховна робота

Практики та експедиції


Студентам
Абітурієнтам
Випускники

Форум

Файли


Події

Фото тижня

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка>>

Географічний факультет

 


головна  події


Профорієнтаційна діяльність географів
 

В контексті профорієнтаційної роботи на географічному факультеті викладачі кафедри географії та методики її навчання відвідали школи Скалатської, Гримайлівської та Хоростківської ОТГ. У поїздці взяли участь проф. М. Я. Сивий, доц. П. М. Демянчук, викл. Б. Б. Гавришок, доц. Н. Б. Таранова.

У школах ми мали можливість зустрітись із дирекцією та вчителями географії. Виступили перед учнями випускного класу, роздали рекламні буклети та календарики факультету. Розповіді викладачів супроводжувались презентацією про факультет і спеціальність.

Під час виступів акцентували увагу на практичній стороні підготовки на спеціальностях факультету, на високих рейтингах ТНПУ загалом та на досягненнях студентів-географів у різноманітних конкурсах та олімпіадах. Наголосили на проведенні ярмарку професій в університеті і запросили учнів і вчителів відвідати цей захід.

Профорієнтаційна діяльність географів

Зустріч з учнями опорної школи Хоростківської ОТГ

Профорієнтаційна діяльність географів

Виступ доцента Дем'янчука П.М. перед учнями в Хоросткові

Профорієнтаційна діяльність географів

Слухацька аудиторія


В опорній школі Хоростківської ОТГ перед дітьми виступила також випускниця географічного факультету ТНПУ ім. В. Гнатюка, а зараз заступник мера м. Хоростків, Лівиль О.О. Вона згадала багато цікавих моментів із навчання на спеціальності «Географія» та окреслила широкі перспективи випускників.

Профорієнтаційна діяльність географів

Зустріч з одинадцятикласниками Гримайлівської ЗОШ

За сприяння в організації поїздки та теплий прийом дякуємо начальнику відділу освіти Скалатської ОТГ Добеньці Т. П., заступнику мера м. Хоростків Лівель О. О., вчительці географії ЗОШ І – ІІІ ступеня с. Остап’є Шпак Г. І., вчительці географії ЗОШ І – ІІІ ступеня смт. Гримайлів Метельській О. С.

Профорієнтаційна діяльність географів

У географічному кабінеті школи с. Остап'є 
Автор публікації: Гавришок Б.Б.,
к.г.н., викладач кафедри географії та методики її навчанняНовини