Факультет


Структура


Наукова робота


Навчальна робота


Виховна робота

Практики та експедиції


Студентам
Абітурієнтам
Випускники

Форум

Файли


Події

Фото тижня

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка>>

Географічний факультет

 


головна  події


Географи і Мельпомена
 

У середу 21 листопада, з нагоди дня Гідності та свободи студенти географічного факультету відвідали виставу «Тарас» у Тернопільському обласному академічному драматичному театрі ім. Т. Г. Шевченка.

Наша група, за ініціативи куратора Б. Б. Гавришка, вирішила піти в театр. Для окремих із нас це був перший похід на виставу. Нажаль, у кінцевому результаті, троє студентів групи захворіли. Саме тому компанію нам склали магістранти групи МГ-2. Співорганізатором походу була доц. кафедри геоекології та методики її навчання Н. О. Лісова.

Географи і Мельпомена географічний факультет ТНПУ

Вистава – драматична містерія – є досить оригінальним сучасним баченням життя Кобзаря через призму його творчості. Життя поета представлене від раннього дитинства через юність до зрілого віку. Роль молодого Тараса зіграв Є. Лацік, але найбільше нам сподобалась постать зрілого Шевченка у виконанні народного артиста України В. Хім’яка. Найбільш епічними, вражаючими без сумніву були сцени за мотивами поеми «Гайдамаки». Тут і хореографія і вдала робота із звуком та світлом…

Географи і Мельпомена географічний факультет ТНПУ

Ми гарно провели цей холодний осінній вечір, залишились задоволені. Поки що ми лише перший курс, тому маємо вдосталь часу, щоб ближче познайомитись з творчістю нашого театру. Шкода лише не було можливості зробити достатньої кількості фотографій на згадку. Антракту у виставі не було, а після її завершення працівники дуже вже поспішали «повимикати світло і попрощатись із глядачами».

Географи і Мельпомена географічний факультет ТНПУ


 
Автор публікації:
Мар’яна Гавур,
студентка групи Г-11
Новини