Факультет


Структура


Наукова робота


Навчальна робота


Виховна робота

Практики та експедиції


Студентам
Абітурієнтам
Випускники

Форум

Файли


Події

Фото тижня

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка>>

Географічний факультет

 


головна  події


Навчальні екскурсії містом  

Протягом жовтня для студентів першого і третього курсу географічного факультету спеціальності “Туризм” було проведено цикл навчальних екскурсій містом Тернопіль.

Для студентів першого року навчання такі екскурсії проводились із метою кращої адаптації і ознайомлення із містом, всіма його найцікавішими місцями і пам'ятками, під час яких вони мали можливість також оглянути чудові краєвиди міста.

Екскурсія містом Тернопіль

А студенти третього курсу у рамках навчальної дисципліни “Організація екскурсійних послуг” мали можливість не тільки ознайомитись із екскурсійними об'єктами на місцевості, але і практично освоїти всі методичні особливості формування екскурсійних маршрутів містом, кращого вибору місця розташування екскурсійної групи для ефективнішого показу кожного екскурсійного об'єкту та інших методичних особливостей організації, підготовки і проведення загальнооглядових і тематичних екскурсій.

Екскурсія містом Тернопіль

Прокладаючи самостійно різні маршрути містом і вивчаючи екскурсійні об'єкти, студенти на практиці могли закріпити, здобуті ними, теоретичні знання із формування тематичних і загальнооглядових екскурсійних маршрутів та відбору екскурсійних об'єктів для різних за складом екскурсійних груп, для різного способу пересування екскурсійних груп у різну пору року.

Такі заходи є дуже актуальними і мають велике практичне значення особливо для студентів спеціальності “Туризм”. Вони дають можливість кращої реалізації набутих теоретичних знань студентами у обраному ними фаху.

 
Автор тексту: Альтгайм Любов Богданівна,
доцент кафедри географії України і туризму

Фото: Альтгайм Любов Богданівни та Бунько УляниНовини