Факультет


Структура


Наукова робота


Навчальна робота


Виховна робота

Практики та експедиції


Студентам
Абітурієнтам
Випускники

Форум

Файли


Події

Фото тижня

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка>>

Географічний факультет

 


головна  події

Традиційна зустріч деканату з студентами

7 лютого відбулася зустріч студентів географічного факультету з Деканом. Метою зустрічі було ознайомлення студентів із змінами, які відбулися в особливостях нарахування стипендій, вартості проживання в гуртожитку та нарахування оплати за навчання.

Основна увага була зосереджена на особливостях нарахування стипендії згідно з постановою КМУ «Про розміри стипендій у державному та комунальному навчальному закладах, наукових установах» від 28.12.2016 та згідно Правил призначення стипендій у Тернопільському національному педагогічному університеті ім. В. Гнатюка (затверджених Вченою радою університету 24.01.2017 р.).

Традиційна зустріч деканату з студентами

Було дано роз’яснення про особливості нарахування стипендії академічного та соціального характеру. Відповідно до Правил призначення стипендій, ліміт стипендіатів становить 40-45 % фактичної кількості студентів-бюджетників денної форми навчання. При формуванні рейтингу враховується академічна успішність (90 %), наукова робота (5 %), громадська діяльність (3 %), спорт (2 %). Вказано, що за результати навчання в І семестрі 2016/2017 н.р. на стипендію претендують 113 студентів географічного факультету за трьома спеціальностями. Також відзначено, що на академічну стипендію за особливі успіхи в навчанні претендує понад 40 студентів.

Традиційна зустріч деканату з студентами

Болючим питанням було підвищення оплати за проживання в гуртожитку. Також обговорювались підходи до можливого покращення умов проживання та формування комфортного психологічного мікроклімату в гуртожитку № 3. Піднімалось питання про можливість отримання пільг щодо оплати за проживання в гуртожитку університету.

Традиційна зустріч деканату з студентами


Також Декан проінформував студентів про графік навчального процесу на ІІ семестр 2016/2017навч. року, про терміни проведенням практик та підсумкових контролів.

Традиційна зустріч деканату з студентами


Можливість прямого спілкування студентів з керівництвом факультету сприяла кращому розумінню основних змін в навчально-науковій роботі та соціально-економічній сфері університету загалом та факультету зокрема, зумовлених реформуванням системи вищої освіти України. Конструктивна, відверта розмова, обговорення актуальних питань студентського життя сприятиме вдосконаленню організації навчання та побуту студентства, ефективному вирішенню їх індивідуальних проблем.

 
Біняшевська О.О.,
студентка групи Г-22 географічного факультету


Новини