Факультет


Структура


Наукова робота


Навчальна робота


Виховна робота

Практики та експедиції


Студентам
Абітурієнтам
Випускники

Форум

Файли


Події

Фото тижня

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка>>

Географічний факультет

 


головна  події

Пам'яті завідувача кафедри географії України і туризму, доктора географічних наук, професора О.В.Заставецької

Минуло дев’ять днів, з моменту, як перестало битися серце завідувача кафедри географії України і туризму, доктора географічних наук, професора Заставецької Ольги Володимирівни.

Заставецька Ольга Володимирівна 2017

Її малою Батьківщиною було село Купчинці Козівського району Тернопільської області. Навчалась в Львівському державному університеті та в аспірантурі при Київському педагогічному інституті. У 1982 р. захистила кандидатську дисертацію, а у 1998 р. відбувся захист докторської дисертації «Науково-методичні основи дослідження обласного соціально-економічного комплексу».

З 1982 р. життя Ольги Володимирівни було пов’язано з Тернопільським державним педагогічним інститутом (тепер національним університетом) спочатку на посаді асистента, старшого викладача, а пізніше – доцента і професора, з 2000 р. – завідувача кафедри географії України і туризму.

Наукова діяльність проф. О. Заставецької відзначалась різновекторністю та активністю: член спеціалізованих вчених рад із захисту дисертацій у Львівському та Чернівецькому національних університетах; редактор Всеукраїнського періодичного часопису «Історія української географії», член редколегії наукового збірника «Наукові записки ТНПУ: «Географія», «Тернопільського енциклопедичного словника», видання «Історія міст і сіл Тернопільської області», атласів із серії «Моя мала Батьківщина – Тернопільська область», «Моя мала Батьківщина – Хмельницька область» та ін. була дійсним членом Наукового товариства імені Шевченка, членом Вченої ради Українського географічного товариства, академіком Академії соціального управління; автор та співавтор підручників та посібників для школи на закладів вищої освіти.

 
Вічна пам'ять та добрий спомин від колег та друзів

Новини