Факультет


Структура


Наукова робота


Навчальна робота


Виховна робота

Практики та експедиції


Студентам
Абітурієнтам
Випускники

Форум

Файли


Події

Фото тижня

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка>>

Географічний факультет

 


головна  події


Wieczór polski z konkursami i Polonezem

 
Poloneza czas zacząć!
Adam Bernard Mickiewicz

Не секрет, що за останні роки зміцнилися стосунки між двома сусідніми державами – Україною та Польщею. 11 листопада Польща святкувала 99-ту річницю відновлення незалежності. З цієї нагоди у м. Тернопіль відбулася «Полонезна вечірка», яку організували Centrum Języka i Kultury Polskiej «Moja Polska» та Polish Students' Association Ternopil State Medical University. Долучилися до святкування і представники географічного факультету Тернопільського національного педагогічного університету, а саме доцент кафедри геоекології та методики викладання екологічних дисциплін Лісова Н.О., викладач кафедри географії України і туризму – Рудакевич І.Р., студенти групи Е-33 – Третяк Максим та Кріль Сергій.

Вечір розпочався спільним виконанням гімну Польщі. Далі відбувалася низка захоплюючих пізнавальних заходів. Зокрема, вікторина на знання історії, культури та географії Польщі, конкурс на правильне читання складних польських слів та швидке мовлення скоромовок.

Wieczorpolski z konkursami i Polonezem 2017

Цікавим моментом було інсценування за участю представників географічного факультету польськомовної легенди про дракона, який жив у печері біля підніжжя Вавельського пагорба у Кракові.

Wieczorpolski z konkursami i Polonezem 2017

По завершенню конкурсів відбулася лотерея у якій Кріль Сергій виграв подарунковий сертифікат на відвідування занять з польської мови.

Wieczorpolski z konkursami i Polonezem 2017

Приємним моментом вечора було виконання студентами з Польщі, що навчаються у Тернопільському державному медичному університеті, пісні про любов до своєї батьківщини.

Wieczorpolski z konkursami i Polonezem 2017

Головною подією вечірки був майстер-клас із польського танцю полонез, у якому взяли участь усі охочі.

Wieczorpolski z konkursami i Polonezem 2017

Загалом, вечір запам'ятався теплою, дружньою атмосферою між двома націями. Вечірки такого типу - це прекрасна нагода навчитися чомусь новому та краще зрозуміти специфіку сусідньої країни.

Wieczorpolski z konkursami i Polonezem 2017

 
Автор публікації: Лісова Н.О.,
доцент кафедри геоекології
та методики викладання екологічних дисциплін

Новини