Факультет


Структура


Наукова робота


Навчальна робота


Виховна робота

Практики та експедиції


Студентам
Абітурієнтам
Випускники

Форум

Файли


Події

Фото тижня

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка>>

Географічний факультет

 


головна  події

Посвята в екологи 2017

17 травня 2017 року студенти 1-го курсу групи Е-12 пройшли ритуал посвяти в екологи. Посвята відбувалася на вже традиційному для таких подій місці в околицях с.Дубівці Тернопільського р-ну.

Посвята в екологи 2017

Це дійство обов’язково починається з проведення екологічної акції. В залежності від місця та часу проведення це може бути: розчищення джерела або русла річки, прибирання узлісся, посадка дерев, облаштування та прибирання довкола полігонів твердих побутових відходів тощо. В такий спосіб першокурсники демонструють свою розташованість та повагу до Природи та серйозність наміру дати Клятву еколога. На цей раз першокурсники розчищали місцеву річечку з мальовничою назвою Верховинка.

Посвята в екологи 2017

Після екологічної акції розпочалася сама процедура посвяти. З напутнім словом до юних екологів звернулася куратор групи, доцент кафедри геоекології та методики викладання екологічних дисциплін Барна І.М.

Посвята в екологи 2017

Для початку студенти-старшокурсники, як передавачі традицій, влаштували першокурсникам імпровізовану вікторину, інші ігри та конкурси екологічного спрямування.

Посвята в екологи 2017

Після зачитування Клятви кожен студент отримав на руку відповідну символічну відзнаку. Після процедури посвяти, перебивши голод канапками, студенти успішно та вчасно прибули в м.Тернопіль.

Посвята в екологи 2017

 
Автори публікації:
Каплун І.Г. Новицька С.Р., Барна І.М.,
кафедра геоекології та методики
викладання екологічних дисциплін


Новини