Факультет


Структура


Наукова робота


Навчальна робота


Виховна робота

Практики та експедиції


Студентам
Абітурієнтам
Випускники

Форум

Файли


Події

Фото тижня

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка>>

Географічний факультет

 


головна  події

Пам'яті Ігора Дітчука

Відійшов у вічність Ігор Дітчук – талановитий науковець, свідомий та чесний громадянин, щира та добра Людина… У пам’яті колег він назавжди залишиться усміхненим та щирим, мудрим і працьовитим, невтомним дослідником, зразком порядності та ввічливості. Усе своє життя Ігор Львович був моральним авторитетом факультету, його любили та цінували колеги і студенти, до його думки прислухалися. Без нього важко уявити факультет, сумують всі, хто його знав…

Дітчук Ігор Львович 2017

Народився Ігор Львович 19 грудня 1959 р. у селищі Красне Буського району Львівської області. У 1981 р. закінчив географічний факультет Львівського державного університету ім. І. Франка за спеціальністю “географія”. Працював інженером-картографом у лабораторії математико-картографічного моделювання соціоекосистем при Інституті прикладних проблем механіки і математики АН України, м. Львів (1981 – 1983 рр.), навчався в аспірантурі у Секторі географії Інституту геофізики ім. Суботіна АН України, м. Київ (1983 – 1986 рр.).

З листопада 1986 р. – викладач кафедри економічної і соціальної географії Тернопільського педагогічного інституту (нині ТНПУ). У 1990 – 1996 рр. був заступником декана географічного факультету, з 2002 р.– голова Тернопільського відділу Українського географічного товариства. Ігор Львович був членом редколегії всеукраїнського науково-теоретичного часопису “Історія української географії” (м. Тернопіль). Нагороджений Грамотою Президії Географічного товариства України (1985 р.), обирався депутатом Тернопільської міської Ради (1990 – 1994 рр.).

Залишається добра і вічна пам'ять…


Новини