Факультет


Структура


Наукова робота


Навчальна робота


Виховна робота

Практики та експедиції


Студентам
Абітурієнтам
Випускники

Форум

Файли


Події

Фото тижня

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка>>

Географічний факультет

 


головна  події

Навчальна екскурсія студентів-екологів

12 квітня 2017 р. студенти 3-го курсу денної та заочної форми напряму підготовки «Екологія, охорона навколишнього природного середовища та збалансоване природокористування» відвідали Хмельницьку атомну електростанцію.

Навчальна екскурсія студентів-екологів

Така поїздка студентів-екологів стала вже традиційною та відбувається продовж останніх 16-ти років. Під керівництвом викладачів кафедри геоекології та викладання екологічних дисциплін І.Г. Каплуна та І.Ю. Чеболди відвідування ХАЕС проходить в рамках екологічної практики на виробництві та вивчення цілої низки прикладних екологічних дисциплін, серед яких «Техноекологія», «Нормування антропогенного навантаження на природне середовище», «Методи аналізу і контролю природного середовища», «Екологічна безпека», «Моніторинг навколишнього середовища» та ін.

Навчальна екскурсія студентів-екологів

До об’єктів ознайомлення на ХАЕС відносяться: інформаційний центр, турбінний зал енергоблоку №1, оглядовий майданчик, навчально-тренувальний центр, лабораторія гідробіомеліоризації, лабораторія охорони навколишнього середовища а також очисні споруди м. Нетішин та місцевий краєзнавчий музей. Під час поїздки студенти-екологи мали нагоду відвідати м. Кременець та побувати у стінах колегіуму, з якого взяв початок наш університет, ботанічному саду, на горі Бона.

Навчальна екскурсія студентів-екологів

 

 І.Г. Каплун,
викладач кафедри геоекології і викладання екологічних дисциплін

І.Ю.Чеболда,
доцент кафедри геоекології і викладання екологічних дисциплін


Новини