Факультет


Структура


Наукова робота


Навчальна робота


Виховна робота

Практики та експедиції


Студентам
Абітурієнтам
Випускники

Форум

Файли


Події

Фото тижня

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка>>

Географічний факультет

 


головна  події

Громадський проект "Відновлення історичного тролейбуса"

Викладачі, працівники та студенти ТНПУ ім.В.Гнатюка мають активну життєву позицію. Вони створюють і втілюють цікаві і корисні проекти різного рівня.

Про ідею відновлення історичного тролейбусу розповідає співавтор проекту, кандидат географічних наук, викладач кафедри географії України і туризму Іван Рудакевич:

- Кілька років тому в Тернополі з моєю участю сформувалася ініціативна група людей, яка хоче відновити історичний тролейбус. Його можна буде використовувати для перевезень туристів, урочистих заходів і поїздок містом у святкові дні. Такі ретро-тролейбуси часто викликають зацікавлення в іноземних туристів, які приїжджаючи до Тернополя. Проект зареєстрований для участі в міському конкурсі, якщо він переможе, то отримає фінансування з громадського бюджету. Приємно, що нас підтримав соціальний проект «Тролейбус щастя», який здійснюється спільними зусиллями ТНПУ і КП «Тернопільелектротранс». Метою нашого проекту є реставрація історичного тролейбуса «Skoda-9Tr» у Тернополі для його використання з туристичною метою і в урочистих заходах, а також як місцевої технічної атракції. В багатьох містах України і країн ЄС з діючими системами електротранспорту збережені та використовуються для урочистих і туристичних потреб історичні тролейбуси чи трамваї. У Тернополі залишилося ще три раритетні тролейбуси моделі «Skoda-9Tr», які найближчим часом будуть виведені з експлуатації. Завданням цього проекту є реставрація такого тролейбуса з подальшим його використанням з туристичною та атракційною метою. У салоні машини буде обладнана експозиція з історії розвитку тролейбусного руху та громадського транспорту в Тернополі.

Більше дізнатися про проект можна тут, а проголосувати за цей проект (№ 42) можна з допомогою системи «Приват-24» або в Центрі надання адміністративних послуг (з паспортом) за адресою: Тернопіль, вул. Князя Острозького, 6.

Відновлення історичного тролейбусу 2017

Актуальний стан тролейбуса № 080 (1982 р.в.)

Відновлення історичного тролейбусу 2017

Так має виглядати реставрований тролейбус ззовні

 

Відновлення історичного тролейбусу 2017

Салон відновленого тролейбуса

 

Відновлення історичного тролейбусу 2017

Історичний тролейбус “Зиу-5” у Вінниці

 

Відновлення історичного тролейбусу 2017

Відновлений місцевими активістами історичний трамвай “Gotha” у Львові

 

Відновлення історичного тролейбусу 2017

Історичний тролейбус “Skoda-9Tr” у м. Пардубіце (Чехія)Відновлення історичного тролейбусу 2017

Агітація за громадський проект

 
Автор публікації: Рудакевич І.Р.,
співавтор проекту, кандидат географічних наук,
викладач кафедри географії України і туризму


Новини