Факультет


Структура


Наукова робота


Навчальна робота


Виховна робота

Практики та експедиції


Студентам
Абітурієнтам
Випускники

Форум

Файли


Події

Фото тижня

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка>>

Географічний факультет

 


головна  події

«Запрошуємо до нас на навчання»

Із 16 до 21 березня проведено презентаційну акцію «Запрошуємо до нас на навчання» у Тернопільському вищому училищі ресторанного сервісу і торгівлі, Тернопільському кооперативному торгівельно-економічному коледжі та Тернопільському вищому професійному училищі сфери послуг та туризму. Активну участь у даній акції взяли студенти V курсу спеціальності «Туризмознавство» Пипа Володимир Прохоров Віталій Федик Ірина під керівництвом доцента кафедри географії України і туризму, к.г.н. Альтгайм Любові Богданівни.

запрошуємо на навчання

Метою даного заходу було презентувати студентам цих навчальних закладів спеціальність «Туризм», на якій вже багато років навчаються студенти географічного факультету нашого університету, здобуваючи ступені і отримуючи дипломи бакалавра, спеціаліста та магістранта.

запрошуємо на навчання

Віталій та Ірина розповіли про навчальний заклад, умови і можливості навчання на нашому факультеті, а також про всі цікаві поїздки і практики, які їх очікують після вступу на спеціальність «Туризм». Інформація із уст студентів сприймалася жваво, спілкування проходило, також, у формі питань відповідей, що особливо імпонувало майбутнім потенційним студентам. Їх цікавило все: форми навчання, оплата за навчання, можливість поселення у гуртожитки та ін. Особливо зацікавила їх інформація про можливості отримання подвійних дипломів навчальних закладів Польщі.

Віталій та Ірина

Передувало даній акції укладання «Угод про співпрацю» із цими навчальними закладами у рамках сприяння впровадження системи ступеневої підготовки фахівців для зарахування їх на наступний рівень підготовки за спорідненою спеціальністю за освітньо-професійними програмами ступеневої підготовки фахівців.

презентаційний захід


Автор публікації:
Альтгайм Л. Б.,
к.г.н., доц. кафедри географії України і туризму
Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка


Фото:
Альтгайм Л. Б., Пипа В. А.


Новини