Факультет


Структура


Наукова робота


Навчальна робота


Виховна робота

Практики та експедиції


Студентам
Абітурієнтам
Випускники

Форум

Файли


Події

Фото тижня

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка>>

Географічний факультет

 


головна  події

Студенство відвідало театр

З ініціативи студентства географічного факультету та факультету іноземних мов було зорганізовано культурно-мистецьку акцію «Університет іде в театр». Метою заходу було звернути увагу на живе спілкування як невід’ємну форму людського буття та прилучитись до мистецького середовища. Акція була підтримана викладацьким складом факультетів, насамперед кураторами та деканатами (доц. Кузишин А.В., доц. Кебало М.С.).

Студенство відвідало театр

Вдало було обрано виставу для перегляду – сучасна, розрахована на відповідну аудиторію (до речі, дана постановка відноситься до кращих п’єс ХХ ст., – і недарма, адже вистава йшла упродовж дев’яти років у театрах лондонського Вест-Енду (West End); одним словом, гарна жанрова комедія, що сприймалась глядачем. Також варто наголосити, що подібний формат спілкування, спільного проведення часу припав до смаку і кураторам, і студентству.

в театрі Тернополя

Вщент заповнений зал жваво реагував на хід спектаклю, вдалі репліки акторів, чудову гру слів в їх текстах і саму сюжетну лінію.

на виставі

Тепла атмосфера та позитивні емоції, а ще відчуття колективної участі, своєрідного корпоративного духу, стало ознакою цього вечора.Автор публікації:
Баталова М.С., студентка Е-33 географічного факультету
Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка


Новини