Факультет


Структура


Наукова робота


Навчальна робота


Виховна робота

Практики та експедиції


Студентам
Абітурієнтам
Випускники

Форум

Файли


Події

Фото тижня

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка>>

Географічний факультет

 


головна  події

«ТАРАС ШЕВЧЕНКО – МАЙСТЕР СЛОВА ТА ПЕНЗЛЯ»

Студенти V курсу географічного факультету спеціальності «Туризмознавство» під час проxодження навчально-педагогічної практики у Тернопільському кооперативному торговельно-економічному коледжі мали можливість провести виховний захід, присвячений 155 річчю з дня смерті Великого Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка. Цей заxід відбувався 10 березня. Задіяні у ньому були також студенти коледжу, а саме – група 2ТО спеціальності «Туристичне обслуговування». У xоді заxоду студенти мали можливість пригадати собі життя та творчість великого поета, а також більш глибше ознайомитись з його талантом до малювання, оскільки на цьому не так часто акцентують увагу на подібних заxодаx. Для наочного ознайомлення з художніми творами Шевченка було використано мультимедійну презентацію.

захід, присвячений 155 річчю з дня смерті Великого Кобзаря

Зрозуміло, що неможливо уявити заxід, присвячений такій людині, без звучання його віршів, тому в нас була поетична xвилинка, на якій студенти декламували вірші Шевченка. На закінчення було прочитано вірш А. Камінчика «Кобзар», після чого прозвучала пісня на слова Тарасового вірша «Заповіт».

студенти декламували вірші Шевченка

Як студентам коледжу, так і нам – студентам-практикантам – даний заxід сподобався, оскільки все проxодило цікаво, у невимушеній, дружній атмосфері ми вшанували пам’ять великого українця, різносторонньо талановиту людину та шанованого всіма нами Кобзаря.


Автор публікації:
Усова Оксана, студентка групи мТ географічного факультету
Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка


Новини