Факультет


Структура


Наукова робота


Навчальна робота


Виховна робота

Практики та експедиції


Студентам
Абітурієнтам
Випускники

Форум

Файли


Події

Фото тижня

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка>>

Географічний факультет

 


головна  події

Проблема, яка згуртовує (зустріч викладачів Географічного факультету з школярами Тернопільської класичної гімназії)

1 квітня 2016 року в приміщенні Класичної гімназії відбулась зустріч активістів еколого-природничого гуртка з викладачами Географічного факультету Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Ще в грудні 2015 року допитливі школярі звернулися до працівників факультету із питанням щодо існування джерела в Парку Національного відродження. Члени гуртка досліджували проблему відсутності постійного водотоку в джерелі та вишукували причину того, чому пропала вода. Гуртківці розказали про свої стосунки з Міською радою щодо даного питання, описали сьогоднішній стан джерела.

Проблема, яка згуртовує

Сама зустріч була присвячена проблемам екології та охорони навколишнього середовища в місті, питанням збереженості гідрологічних пам’яток та зелених насаджень. Надзвичайне враження справив той ентузіазм, з яким школярі висловлювали власну думку, що показує їх як справжніх патріотів нашого міста.

Географічний факультет ТНПУ на зустрічі представляли завідувач кафедри геоекології та методики викладання екологічних дисциплін проф. Царик Л.П. та декан факультету доц.Кузишин А.В. Їх виступи були присвячені оцінці екологічної ситуації в місці, проблемам збереженості міської екосистеми та відновлення її стану як безпечного та життєдайної. Значна увага у виступах була присвячена питанню техногенного навантаження та екологічного виховання, як важливої складової формування особистості. Школярі виказали шире зацікавлення даною проблематикою та було досягнуто домовленості стосовно продовження співпраці шляхом участі в дослідницьких проектах (зокрема щодо підготовки наукової роботи на обласний конкурс «Твій рідний край») та проектуванням дендрарію на території класичної гімназії м. Тернополя.

проф. Царик Л.П. та декан факультету доц.Кузишин А.В.

Кузишин А.В.

зустріч присвячена проблемам екології та охорони навколишнього середовищаНовини