Факультет


Структура


Наукова робота


Навчальна робота


Виховна робота

Практики та експедиції


Студентам
Абітурієнтам
Випускники

Форум

Файли


Події

Фото тижня

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка>>

Географічний факультет

 


головна  події

Підсумкова конференція навчально-педагогічної практики

23 березня у середу відбулася підсумкова конференція навчально-педагогічної практики, яку проходили студенти V курсу - спеціалісти із спеціальності „Туризмознавство” заочної форми навчання згідно навчального плану у таких навчальних закладах м. Тернополя: Тернопільському вищому професійному училищі сфери послуг та туризму, Тернопільському кооперативному торгівельно-економічному коледжі, Технічному коледжі Тернопільського національного технічного університету імені І. Пулюя, Галицькому коледжі імені В’ячеслава Чорновола у м. Тернопіль.

підсумкова конференція навчально-педагогічної практики

Відповідальний за організацію і проведення навчально-педагогічної практики к.г.н., доц. кафедри географії України і туризму Альтгайм Любов Богданівна підвела підсумки проходження студентами даної практики, зупинившись на її головних аспектах і особливостях для даної спеціальності.

конференція навчально-педагогічної практики

Порядок денний та атмосфера даної конференції були досить демократичними, що дало можливість висловити свою думку студентам-практикантам, щодо умов і термінів проходження ними практики, можливості залучення їх до навчального процесу у даних закладах, їхньої активності, умінь і навичок, які їм вдалося набути та висловити свої побажання. У такому обговоренні активну участь взяли такі студенти-практиканти: Юрчак Оксана, Ленжала Оксана,Савельєва Анастасія, Слюсаренко Тетяна та ін.

виступи

Організатор підсумкової конференції Альтгайм Любов Богданівна узагальнила все сказане, зробивши головні акценти на зауваженнях та побажаннях для врахування їх під час підготовки, організації і проведення даної практики у наступних навчальних роках.

студенти ГФ ТНПУНовини