Факультет


Структура


Наукова робота


Навчальна робота


Виховна робота

Практики та експедиції


Студентам
Абітурієнтам
Випускники

Форум

Файли


Події

Фото тижня

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка>>

Географічний факультет

 


головна  події

Підсумкова конференція

19 квітня, у вівторок відбулася підсумкова конференція навчально-педагогічної практики, яку проходили студенти V курсу - спеціалісти із спеціальності „Туризмознавство” денної форми навчання згідно навчального плану у таких навчальних закладах м. Тернополя: Тернопільському кооперативному торгівельно-економічному коледжі, Технічному коледжі Тернопільського національного технічного університету імені І. Пулюя, Тернопільському вищому училищі ресторанного сервісу і торгівлі.

підсумкова конференція студентів спеціальності „Туризмознавство” денної форми навчання

Підвела підсумки проходження студентами даної практики, зупинившись на її головних аспектах і особливостях для даної спеціальності відповідальна за організацію і проведення навчально-педагогічної практики к.г.н., доц. кафедри географії України і туризму Альтгайм Любов Богданівна. Порядок денний проходження даної конференції та атмосфера були досить демократичними, що дало можливість висловити свою думку студентам-практикантам, щодо умов у місцях проходження ними практики у всіх навчальних закладах, можливості залучення їх до навчального процесу у них, їхньої активності, умінь і навичок, які їм вдалося там реалізувати та набути і висловити свої побажання.

конференція практики

У такому обговоренні активну участь взяли такі студенти-практиканти: Пукало Ольга Василівна та Гудима Христина Іванівна, які проходи практику у Тернопільському кооперативному торгівельно-економічному коледжі; Пипа Володимир Анатолійович, Прохоров Віталій Сергійович та Федик Ірина Олександрівна, які проходили практику у Технічному коледжі Тернопільського національного технічного університету імені І. Пулюя; Андриїшин Ірина Тарасівна, Бурдаш Світлана Ярославівна та Григоренко Аліна Романівна, які проходили практику у Тернопільському вищому училищі ресторанного сервісу і торгівлі. Обговорення було досить активним.

виступи

Узагальнила все сказане, зробивши головні акценти на зауваженнях та побажаннях для врахування їх під час підготовки, організації і проведення даної практики у наступних навчальних роках організатор підсумкової конференції Альтгайм Любов Богданівна.Новини