Факультет


Структура


Наукова робота


Навчальна робота


Виховна робота

Практики та експедиції


Студентам
Абітурієнтам
Випускники

Форум

Файли


Події

Фото тижня

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка>>

Географічний факультет

 


головна  події

Перегляд документального фільму «Дім»

21 квітня з нагоди Дня Землі в аудиторії № 156 географічного факультету ТНПУ відбувся перегляд документального фільму «Дім». На заході були присутні студенти 2-4 курсів спеціальностей «Географія», «Екологія» і «Туризм», а також викладач кафедри географії України і туризму Рудакевич І.Р., доцент кафедри геоекології та методики викладання екологічних дисциплін Лісова Н.О., старший лаборант кафедри географії України і туризму Задворний С. І.
 

Перегляд документального фільму «Дім»

Із вступним словом перед переглядом фільму до присутніх звернувся викладач Рудакевич Іван Романович, який розповів про передумови та актуальність створення цієї кінострічки. Авторами цього кінофільму є знамениті французькі діячі кіноіндустрії – оператор і режисер Ян Бертран та режисер й продюсер Люк Бессон.

Перегляд документального фільму Дім

Фільм демонструє красу планети і наслідки руйнувань, здійснені діяльністю людини. Шрами, спричинені промисловим виробництвом, наслідками воєн, екологічних катастроф, розкривають глядачу реальну ситуацію на планеті. Однак і відображені позитивні приклади природоохоронних проектів і сталого розвитку людства. Під час створення фільму «Дім» було створено 500000 фотографій, які були зроблені в більше ніж 100 країнах світу, продано 3 мільйони книг, проведено 100 безкоштовних виставок з більш ніж 100 мільйонів відвідувачів, знято 4 документальних фільми з глядацькою аудиторією 5 мільйонів чоловік. Через правдивість відображених фактів щодо забруднення довкілля фільм заборонений для публічного перегляду в 36 країнах світу. Перегляд фільму завершився оплесками присутніх у залі студентів.

Перегляд документального фільму Дім

Перегляд документального фільму ДімАвтор публікації:

Рудакевич І.Р.,
к. г. н., викладач кафедри географії України і туризму


Новини