Факультет


Структура


Наукова робота


Навчальна робота


Виховна робота

Практики та експедиції


Студентам
Абітурієнтам
Випускники

Форум

Файли


Події

Фото тижня

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка>>

Географічний факультет

 


головна  події

Тематичний захід «Майстри своєї справи»

16 березня 2016 року магістранти спеціальності «Туризмознавство» Лабан Марія, Дяк Олеся та Томасюк Наталія під час проходження навчально-педагогічної практики у Тернопільському вищому професійному училищі ресторанного сервісу і торгівлі підготували і провели тематичний захід «Майстри своєї справи».

магістранти спеціальності Туризмознавство

Даний конкурс проводився у навчальному ресторані Тернопільського вищого професійного училища ресторанного сервісу і торгівлі із метою виявлення рівня професійної підготовки та майстерності учасників, розвитку їх творчої активності, максимальної реалізації своїх знань у практичній діяльності, вдосконалення умінь та професійних навичок.

конкурс у навчальному ресторані

Учасниками конкурсу були учні групи 1Р спеціальності «Кухар, офіціант, бармен; майстер ресторанного обслуговування», яких організатори розділили на дві команди: «Кельнери» та «Зоряне сяйво». На початку заходу організаторами конкурсу обрано журі для оцінювання команд.

журі для оцінювання команд

Перший конкурс «Квадрат запитань» дав можливість перевірити теоретичну підготовку учасників. Однак, більшість конкурсів дало можливість перевірити практичну професійну підготовку майбутніх фахівців ресторанної справи – це: «Сервірування столу», «Складання серветок», «Знайди помилку у ситуації». Між ними також розвеселив усіх присутніх конкурс «Весела хвилинка», під час якого учасники продемонстрували свої артистичні здібності, оригінальність та ерудицію.

підготовка майбутніх фахівців ресторанної справи

Всі учасники приймали активну участь у всіх конкурсах, а журі, у свою чергу, старалося їх об’єктивно оцінити, особливо цікавими і пізнавальними були конкурси: «Сервірування столу» та «Складання серветок».

Сервірування столу

Після оголошення журі результатів, переможницею стала команда «Кельнерів» із розривом у 5 балів та отримала у подарунок грамоту і солодкий приз.

команда Кельнерів

Даний захід став підсумковим у проходженні магістрантами спеціальності «Туризмознавство» навчально-педагогічної практики у Тернопільському вищому професійному училищі ресторанного сервісу і торгівлі. У завершальній його частині практиканти подякували керівництву і викладацькому складу закладу за надану можливість.

конкурс

Керівник навчально-педагогічної практики к.г.н., доцент кафедри географії України і туризму Альтгайм Любов Богданівна надала профорієнтаційну інформацію про спеціальність «Туризм» на географічному факультеті Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка для учнів і викладацького складу. А також про перспективи, переваги і можливості навчання для здобуття ступеня і дипломів бакалавра «Туризму», спеціаліста і магістра «Туризмознавства», отримання подвійного диплому польських навчальних закладів. Підсумком такої роботи стали попередні домовленості для підписання обома закладами «Угоди про співпрацю».

Альтгайм Любов Богданівна


Автор публікації:
Альтгайм Л. Б. - к.г.н., доц. кафедри географії України і туризму
Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка

Фото:
Альтгайм Л. Б. та Григоренко А.Р.


Новини