Факультет


Структура


Наукова робота


Навчальна робота


Виховна робота

Практики та експедиції


Студентам
Абітурієнтам
Випускники

Форум

Файли


Події

Фото тижня

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка>>

Географічний факультет

 


головна  події

Студентська наукова конференція "Героїка сучасної України: від Революції Гідності до відновлення соборності".

23 лютого 2016 року на географічному факультеті пройшла студентська наукова конференція "Героїка сучасної України: від Революції Гідності до відновлення соборності".

Героїка сучасної України

Організаторами заходу стали студенти та викладачі географічного факультету, працівники наукової бібліотеки університету. Куратори заходу – к.г.н., викладач кафедри географії України і туризму Дударчук К. Д., к.г.н., доцент кафедри географії України і туризму Заставецький Т.Б.

Героїка сучасної України конференція

Ділилися враженнями про участь у військових діях студенти та викладачі ТНПУ імені В. Гнатюка. К.і.н, доцент Брославський Володимир Любомирович розповів про події Євромайдану та АТО; студент групи Т-44 Кутрань Андріан ділився враженнями від служби в батальйоні "Азов", студентка групи Т-54 Борейко Лілія описала волонтерську службу на сході країни.

Героїка сучасної України конференція

З доповіддю про увіковічення Героїв Майдану та АТО виступили Дударчук Катерина Дмитрівна та студентка групи Т-53 Григоренко Аліна.

обговорення навчального процесу

Працівники залу суспільно-політичної літератури: Нагачевська Наталія Іванівна, Німець Ольга Йосипівна, Карепінь Ольга Олексіївна, а також студентка групи Г-12 П'єнтак Діана підготували художнє читання.

обговорення навчального процесу

Студент ТНТУ Нагачевський Іван представив музичні композиції на тематику героїзму сучасних борців за соборність України. У програмі конференції був також огляд стенду "Книга пам'яті в світлинах" та покладання квітів до меморіальної дошки бійцю АТО В. Степановичу на фасаді школи-економічного ліцею № 9 ім. І. Блажкевич.


Новини