Факультет


Структура


Наукова робота


Навчальна робота


Виховна робота

Практики та експедиції


Студентам
Абітурієнтам
Випускники

Форум

Файли


Події

Фото тижня

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка>>

Географічний факультет

 


головна  події

Студенти-екологи географічного факультету ТНПУ ім. В. Гнатюка долучилися до створення шкільного дендрарію у ТНВК школі-колегіумі ім. Йосипа Сліпого

Під керівництвом громадської організації «Екоальянс» закладено близько десяти дендраріїв у тернопільських школах. Ідея їх створення належить голові цієї громадської організації – Філю Олександру Григоровичу та завідувачу кафедри геоекології та методики викладання екологічних дисциплін ТНПУ ім. В. Гнатюка – Царику Любомиру Петровичу.

створення шкільного дендрарію у ТНВК школі-колегіумі ім. Йосипа Сліпого

Висадка дерев у ТНВК школі-колегіумі ім. Йосипа Сліпого проводиться уже втретє. Особливістю цьогорічної акції є те, що дендрарій закладається на шкільному подвір’ї, яке покрите старим асфальтом. Тому для підготовки території, завезення ґрунту знадобилося багато коштів та зусиль. Матеріальну допомогу надали меценати, підприємці та просто небайдужі громадяни. Посадковий матеріал, як завжди, виділило Тернопільське обласне управління лісового та мисливського господарства.

створення шкільного дендрарію

Цього року на території ТНВК школи-колегіуму ім. Йосипа Сліпого (школа №12, що на вул. Юності) студенти географічного факультету разом із учнями та працівниками школи висадили близько сотні саджанців. Серед яких магонія пабдуболиста, туї шаровидні, форзиція, ялівець, ялина канадська, гінгко білоба (останнє росте понад 100 років). Студенти сподіваються на те, що міні-сквер принесе неабияку користь учням школи та мешканцям околиць, підвищить рівень екологічної освіченості та вихованості місцевих жителів.

студенти географічного факультету ТНПУ


Автор публікації:

Кузик І.Р.,
магістрант спеціальності «Екологія» географічного факультету
Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка
Новини