Факультет


Структура


Наукова робота


Навчальна робота


Виховна робота

Практики та експедиції


Студентам
Абітурієнтам
Випускники

Форум

Файли


Події

Фото тижня

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка>>

Географічний факультет

 


головна  події

Чорнобиль – 30 років тривог

26 квітня на географічному факультеті під керівництвом кафедри геоекології та методики викладання екологічних дисциплін, в рамках загально університетського заходу День пам'яті «Чорнобиль – 30 років тривог», відбулися наступні заходи.
 

Чорнобиль – 30 років тривог

Впродовж дня, усі бажаючі могли ознайомитись з художніми роботами студентів групи ОМ-44 Інституту мистецтв та написати одним словом на дошці, що для них значить аварія на ЧАЕС.

захід День пам'яті Чорнобиля

Багато викладачів згадували, яким для них був день безпосередньої події, а студенти надіялись та вірили, що їм ніколи не доведеться пережити щось подібне. Після концерту-реквієму «Важкий тягар Чорнобильського неба», який був проведений хіміко-біологічним факультетом з долученням географічного та факультету філології і журналістики й Школи мистецтв, в 156 аудиторії під керівництвом доцента кафедри геоекології та методики викладання екологічних дисциплін – Лісової Н.О., відбувся студентський батл «Мутанти Vs Сталкери».

студентський батл «Мутанти Vs Сталкери»

У ньому брали участь студенти-екологи, зокрема другий курс – команда «Мутанти», третій та четвертий – «Сталкери», п'ятий – журі, магістранти Кузик Ігор та Власюк Тарас – ведучі. Присутніми були також Каплун І.Г. – викладач кафедри геоекології та методики викладання екологічних дисциплін та Рудакевич І.Р. – викладач кафедри географії України та туризму.

студентський батл Мутанти Vs Сталкери

Під час змагання студенти показали глибокі знання про радіоактивне забруднення та високу ерудицію й креативність, що яскраво проявлялось під час виконання творчих завдань та при проходженні квесту. Захід завершився врученням призів та дружніми привітаннями.

захід з екології


Автори публікації:
Власюк Т. та Кузик І.,
магістранти кафедри геоекології та методики
викладання екологічних дисциплін


Фото:
Шимків М.,
студент групи Е-43

 

 

Новини