Факультет


Структура


Наукова робота


Навчальна робота


Виховна робота

Практики та експедиції


Студентам
Абітурієнтам
Випускники

Форум

Файли


Події

Фото тижня

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка>>

Географічний факультет

 


головна  події

Конференція "Розвиток географії людини в Україні у першій половині ХХ ст."

29 вересня 2015 року на географічному факультеті відбулась студентська науково-практична конференція на тему «Розвиток географії людини в Україні у першій половині ХХ ст.»

Конференція

З привітальним словом до учасників конференції звернувся декан географічного факультету, доцент Кузишин Андрій Васильович.

студентська науково-практична конференція

Завідувач кафедри географії та методики її навчання, професор Сивий Мирослав Якович у вступному слові відзначив необхідність дослідження наукового спадку українських вчених-географів, основоположників української географічної науки загалом та географії населення зокрема.

конференція на географічному факультеті

конференція в ТНПУ

Висвітлювали основні життєві та творчі віхи життя визначних постатей української географічної науки першої половини ХХ ст. студенти 31 групи: Базан Мар'яна, Белінський Анатолій, Бочаров Василь, Волянська Іванна, Ісевич Наталія, Карач Тетяна, Карпець Анжела, Смеречинський Юрій, Строєвус Тарас.

учасники конференції під час презентацій власних доробків продемонстрували високу якість підготовки

конференція в ТНПУ

викладачі ТНПУ

студенти ТНПУ

студенти ТНПУ

У своїх доповідях студенти звернули увагу на розвиток географії людини в Україні у працях С.Рудницького, В.Кубійовича, О.Степанів, В.Садовського. Окремої уваги заслуговує внесок Інституту демографії України у дослідження населення в довоєнний період.

студенти

Підводячи підсумки конференції, куратор заходу - доцент Заставецька Леся Богданівна, відзначила, що географія людини в Україні на початку ХХ століття розвивалася у фарватері європейської географічної науки.

студенти

учасники конференції


Автор публікації: Л.Б.Заставецька

Фото: С.Задворного

Новини