Факультет


Структура


Наукова робота


Навчальна робота


Виховна робота

Практики та експедиції


Студентам
Абітурієнтам
Випускники

Форум

Файли


Події

Фото тижня

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка>>

Географічний факультет

 


головна  події

Посвята студентів географічного факультету - 2015

26-27 вересня у селі Скоморохи Бучацького району була проведена посвята в студенти географічного факультету. Цього року факультет прийняв 25 ювілейна кагорту молодих, цілеспрямованих та креативних молодих людей. Організаторами свята стала студентська спільнота факультету, куратори та викладачі факультету.

Посвята студентів географічного факультету - 2015

На студентів і викладачів чекала цікава шоу-програма, солодкі призи, корисний глінтвейн і море позитивних вражень . Для всіх бажаючих відвідати свято студентів і викладачів було організовано автобуси і пристойні умови проживання на турбазі "Лісова". Все дійство почалось ще на вході, де студенти випускного року навчання підготували для викладачів цікаві розважальні конкурси, а першокурсників перевіряли на знання одного з обєднавчих символів факультету – його гімну.

Посвята в студенти географічного факультету - 2015

Після оперативного розселення студенти пішли готуватись до конкурсної програми, збирати дрова на ватру, облаштовувати місце для виступу. Близько 16:00 на сцені під відкритим небом почались баталії за звання кращої групи першокурсників.

Посвята в студенти географічного факультету - 2015

Глядачів та вболівальників назбиралось вдосталь, так як загалом на посвяту приїхало понад 200 студентів факультету. Студенти першого курсу спробували себе у таких конкурсах: представлення групи, інтелектуальному, КВК і конкурсі "Геї".

Посвята в студенти географічного факультету - 2015

Загалом не всі з них вдалось провести на вулиці через погодні умови, але як стверджують ведучі Дарина Вовчок та Ігор Кузик свято вдалось на славу . Після підбиття підсумків і нагородження переможців, студенти 1 курсу прийняли присягу, випили глінтвейну і стали повноцінними членами географічної спільноти.

Посвята в студенти географічного факультету - 2015

По завершенню всіх урочистостей на всіх чекала запальна дискотека в приміщенні актового залу . А потім у ночі коли вщух дощ була запалена ватра .Близько 14:00 27 вересня всі благополучно повернулись в Тернопіль і напевно кожен вам скаже що "Було є і буде так . Кращий з кращих Геофак ."


Автор публікації: Кордиш Тарас,
студент географічного факультету групи Е-43


Новини