Факультет


Структура


Наукова робота


Навчальна робота


Виховна робота

Практики та експедиції


Студентам
Абітурієнтам
Випускники

Форум

Файли


Події

Фото тижня

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка>>

Географічний факультет

 


головна  події

Підсумкова конференція навчально-педагогічної практики студентів V курсу (спеціальність „Туризмознавство”)

20 квітня у понеділок, у рамках тижня кафедри географії України і туризму, відбулася підсумкова конференція навчально-педагогічної практики, яку студенти V курсу - спеціалісти із спеціальності „Туризмознавство” проходили із 16.02.15 р. до 10.04.15 р. згідно навчального плануу таких навчальних закладах м. Тернополя: Тернопільському вищому професійному училищі сфери послуг та туризму, Тернопільському кооперативному торгівельно-економічному коледжі, Технічному коледжі Тернопільського національного технічного університету імені І. Пулюя, Тернопільському вищому училищі ресторанного сервісу і торгівлі, Галицькому коледжі імені В’ячеслава Чорновола у м. Тернопіль.

Підсумкова конференція навчально-педагогічної практики студентів V курсу (спеціальність „Туризмознавство”)
 

 Магістранти спеціальності „Туризмознавство” проходили із 23.03.15 р. до 17.04.15 р. згідно навчального плану практику у таких навчальних закладах м. Тернополя: Тернопільському вищому училищі ресторанного сервісу і торгівлі, Тернопільському вищому професійному училищі сфери послуг та туризму, Технічному коледжі Тернопільського національного технічного університету імені І. Пулюя, Тернопільському кооперативному торгівельно-економічному коледжі.

Доповідь М.Золотоцького

Відповідальний за організацію і проведення навчально-педагогічної практики к.г.н., доц. кафедри географії України і туризму Альтгайм Любов Богданівна підвела підсумки проходження студентами даної практики, зупинившись на її головних аспектах і особливостях для даної спеціальності.

студенти спеціальності туризм в ТНПУ

Порядок денний та атмосфера даної конференції були досить демократичними, що дало можливість висловити свою думку студентам-практикантам, щодо умов і термінів проходження ними практики, можливості залучення їх до навчального процесу у даних закладах, їхньої активності, умінь і навичок, які їм вдалося набути та висловити свої побажання.

 доповідь на конференції Рогальської Ірини

студенти практиканти географічного факультету тнпу

У такому обговоренні активну участь взяли як спеціалісти: Золотоцький Микола, Рогальська Ірина, Чиж Мар'яна, Дубчак Ольга, Гладиш Світлана, так і магістранти: Гаврада Уляна, Химера Олена, Сюсяйло Надія, Савченко Ганна, Щур Микола та ін.

Гаврада Уляна
 Маряна Чиж

Організатор підсумкової конференції Альтгайм Любов Богданівна узагальнила все сказане, зробивши головні акценти на зауваженнях та побажаннях для врахування їх під час підготовки, організації і проведення даної практики у наступних навчальних роках.

Дубчак Ольга

Гладиш Світлана

 

Автор публікації: Альтгайм Л.Б. 

 

Новини