Факультет


Структура


Наукова робота


Навчальна робота


Виховна робота

Практики та експедиції


Студентам
Абітурієнтам
Випускники

Форум

Файли


Події

Фото тижня

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка>>

Географічний факультет

 


головна  події

«Кожен має право знати свої права» (Екскурсія групи Т-24 географічного факультету на мандрівну методичну виставку)

17 листопада 2015 року студенти групи Т-24 географічного факультету відвідали мандрівну виставку «Кожен має право знати свої права», яка відбувалась в головному корпусі ТДМУ ім. Горбачевського за підтримки Громадської організації «Інформаційно-правовий центр «Права людини» й учасників студентської ініціативи Тернополя.

Екскурсія групи Т-24 географічного факультету

Гідами по виставці були студентки юридичного факультету ТНЕУ Ірина Мурована та Вікторія Савончак, які змогли цікаво, доступно та ґрунтовно ознайомити з матеріалом теми. За допомогою стендів вони ознайомили студентів з історією походження прав людини, поняттями гідність, універсальність, солідарність, індивідуальність, приватність, обмеження, свобода, права та обов’язки.

стенди

Що таке права людини? Чи може держава обмежувати права людини? Чи може бути порушено права людини через невиконання нею обов’язків? Чи верховенство закону робить його справедливим? Це далеко не повний перелік важливих питань, які задавали гіди, залучаючи студентів 2 курсу до діалогу. Найбільшу цікавість викликали теми про права дитини, права та обов’язки, солідарність, самовираження, універсальність та індивідуальність. Також на виставці відбулась дуже цікава дискусія за участю гідів та студентів щодо теми про за і проти смертної кари. Для багатьох студентів було дивно дізнатись, що до нашого часу в Європі існує країна, в якій ця міра покарання досі законна. Деякі з них висловили думку, що смертна кара є доцільною через те, що людина, забрала життя вже не може зупинитися, як приклад серійні вбивці, на рахунку яких багато жертв, але, тим не менше, вони не вважають себе винними. Проте все ж знайшлись і протилежні думки, оскільки інші студенти переконані, що смертна кара – це порушення прав людини на життя.

стенди на екскурсії

Після закінчення виставки відвідувачі могли залишити свої враження від неї, висловити власні думки з даної теми на спільному плакаті-колажі, а також зробити фото. Екскурсія приємно вразила студентів, підкорила привітність та чудова підготовка гідів, доступність та цікавість викладених матеріалів експозиції, доречні фото, малюнки та реальні історії, актуальність теми виставки та її інтерактивний формат.

фото екскурсії


Автор публікації: Студенти групи Т-24:
Кіперчук Катерина, Порплиця Павло, Кришталович Юлія


Новини