Факультет


Структура


Наукова робота


Навчальна робота


Виховна робота

Практики та експедиції


Студентам
Абітурієнтам
Випускники

Форум

Файли


Події

Фото тижня

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка>>

Географічний факультет

 


головна  події

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за галуззю науки «Екологія та екологічна безпека»

Протягом трьох весняних днів, 18-20 березня 2015 року на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за галуззю науки «Екологія та екологічна безпека», в якому успішно виступили студенти спеціальності «Екологія та збалансоване природокористування». Серед 70 учасників, які представляли заклади вищої освіти різних куточків України презентативно виглядали студент груп Е-43 Ігор Кузик та магістрантка Наталія Костич. Їх проекти відзначалися новизною, нестандартністю викладу опрацьованого матеріалу та креативністю ідей.

ІІ тур  Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за галуззю науки Екологія та екологічна безпека

Самі учасники конкурсу відмічають, що багаж екологічної інформації, одержаної в Полтаві є не просто великим, але і безцінним досвідом яким потрібно надалі оперувати.

студент групи Е-43 Ігор Кузик був відзначений дипломом ІІІ ступеня

Окрему подяку висловлюємо організаторам ІІ туру конкурсу. Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка проводив таке дійство вперше, і хоча досвіду, як вони самі відзначали, в них ще не було, але організація була на вищому рівні. Всі учасники були задоволені умовами проживання в готелі, роботою в затишному конферц-залі та екскурсією історичними місцями Полтави. Приємні враження про місто та університет залишились на все життя. За результатами конкурсу, студент групи Е-43 Ігор Кузик був відзначений дипломом ІІІ ступеня, підтвердивши високий рівень науково-прикладної підготовки студентів нашого факультету.

Новини